Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Mirus Futures - Zen-Fire II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 428
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak hukot, NT mi jede až teď. Maník z NT se snažil fakt hodně, ale trvalo to docela dlouho.
Jeli jsme stylem pokus omyl a abych pravdu řekl, nejsem si jist, jestli pomohlo to co jsme nakonec testnuli:

zkusil jsem se připojit druhým záložním připojením k netu (mobil) a najednou to šlo.
Pak jsem to spojení zrušil z mobilu (v domnění že teda primární poskytovatel netu mi nějak zablokoval NT...) a zkusil jen tak primární net a připojení k NT. A najednou to jelo taky. Jak jsem psal, myslím si o tom svoje a jen doufám, že se to nebude opakovat...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ano, ale musel bych naprogramovat fungovani nekolika strategii dohromady.
Vznikl by hodne slozity kod obsahujici mnoho chyb.
A chyby - to znamena prodelek.
Nakonec staci jeden ucet, nemusi byt dva. Vzdy jste ve vysledku jenom short nebo long, kdyz
se sectou vsechny nakupy a prodeje...
Ale touto cestou se nevydam, to radeji vice brokeru...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

svopex:
Môžu byť 2 stratégie, ktoré majú iný hedge a jedna vstupí do Long a druhá do Short. Americký brokeri to nepustia (teda aspoň nie na jednom účte) a ako píšeš Long a Short navzájom zrušia. Obidva obchody tým skončili. Pracuje to tak ako keby si dal príkaz ukončenia.
Ak ich však pustíš na rôzných účtoch, jeden smer (napr. Long) môže skončiť skôr na profite a druhý podstatne neskôr tiež na profite. Každá je s iným časom výstupu. Čiže dostaneš iný výsledok ako pri zrušení obidvoch naraz. Nie je to to isté.
Podľa mňa, ak naprogramuješ stratégie každú zvlášť, ale s iným flagom, tak by to malo chodiť aj bez preprogramovania všetkého. Ale nech sa vyjadria tí, čo to používajú. lebo takí tu sú.
Pekní deň.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Myslim si, ze je to stejne. Samozrejme by to muselo byt naprogramovano jinak, nez pises. Long a short se sice vyrusi,
ale tim obchodovani nekonci. Program by dal sledoval pozice a vyvoj strategii a v pripade SL jedne strategie by nakoupil/prodal pozici pro strategii druhou. Tak jsem to myslel. Pak ti staci jeden ucet pro long a short a vysledky by byli stejne.
Ale jak jsem psal. Do toho ja nejdu, v pripade jednoho instrumentu a jednoho uctu budu obchodovat vzdy pouze
jednu strategii z duvodu velke slozitosti takovychto reseni.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

"Podľa mňa, ak naprogramuješ stratégie každú zvlášť, ale s iným flagom, tak by to malo chodiť aj bez preprogramovania všetkého. Ale nech sa vyjadria tí, čo to používajú. lebo takí tu sú."

- Todle jsem nepochopil. Myslis zvlast pro short a zvlast pro long?
No ja si nejsem uplne jisty zda by to chodilo, protoze u jednotlivych strategii mas jine PT a SL a ty by byly
zase pro obe strategie dohromady. No, to asi nakonec nevadi... No mozna by to slo. Poradite nekdo? ;-)

- Stejne by tam byl problem. Kdyz prodavas nejen na zaklade SL/PT ale treba na zaklade indikatoru,
vetsinou tam mam test, zda je v trhu pozice. Minimalne toto bych musel upravit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

svopex:
"Program by dal sledoval pozice a vyvoj strategii a v pripade SL jedne strategie by nakoupil/prodal pozici pro strategii druhou."
V prípade SL program dá príkaz Sell (pre Buy). Príkaz na burze nič nevykoná (aspoň v prípade TradeStation platformy a brokera) lebo na burze bol pôvodný nákupný príkaz už zrušený príkazom na predaj - Sellshortom z druhej stratégie. SellShort ako iste vieš, najprv zruší všetky Long príkazy a až potom sa aktivuje. Takže SL a PT z 1. stratégie ti už nič neurobia.

"Podľa mňa, ak naprogramuješ stratégie každú zvlášť, ale s iným flagom, tak by to malo chodiť aj bez preprogramovania všetkého." Toto preberáme vo vlákne TradeStation, tak uvidíme, či niekto poradí.
Samotný Tomáš píše v článku, že má asi 20 AOS systémov na troch účtoch, takže by to nejako malo ísť.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...