Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Mirus Futures - Zen-Fire II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 428
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dneska to běželo chvíli dopoledne, ale mělo to výpadky. Kluci v Zen-Fire toho mají plný kecky, zřejmě vypustili na trh ne zrovna dobrý sw, aby se vyrovnali konkurenci s OCO vazbami. Dokonce varovali, že ICE a Eurex půjde spolehlivě až od 5.1.14. Takže čekat až vše vychytají. Je otázkou kolik lidí odejde k Big Ticku.
L.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj. zatím chodí skoro každý den nějaká zpráva, že se to řeší a že konečné rozřešení má být myslím 6.1.2014. Zatím počkám. Pokud to nepojede, asi přejdu na datový zdroj kod Sierry. V každém případě ale ještě před tím pošlu dotaz do Mirusu. Cena je přece jen lepší. :)
Sierra mi po upgr. (31.12.13) říkala, že od 1.1. je nový formát dat tak předpokládám, že jsou připraveni.

S pozdravem Kosa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě jednou jsem se teď pořádně podíval na hlášení ze sierry a jednoznačně je napsáno, že data s novým rozhraním nebudou podporována. První odpověď je chybná - špatně jsem přeložil hlášení sierry. Takže nezbývá, než jiná data. (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
spojení Zen -Fire(mirus) + NTv 18 běží je chvílemi - časté výpadky spojení... je to riziko vlézt do obchodu a čekat co se bude dít. Asi to bude chtít od nich nějakou garanci, že je vše ok. Je to tedy pěkná ostuda - zvlášť když neumožňují obchody na starší verzi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...