Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 310
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat jak nastavit dvě věci na paper
1. komise: nastavil jsem v option,commission na futures cqg 2,5 a na simulator 2,5
s tímto se mi komise zobrazí po obchodu v hlavní liště execution,ale pokud dále rozkliknu account performance tak zde již započítána není
2.komise není zobrazena ani v průběhu obchodu v position u položky PnL,u této položky je navíc místo dolar zobrazeno Kč

Děkuji mnohokrát za rady
btw. je to na 21 denním demu od AMP

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím tradery,
měl bych malý dotaz ohledně obchodování s Lite verzí Ninja Traderu. Zatím jedu jen na simu kde běží Full verze, ale chtěl bych, abych to pak měl v live s Lite verzí, která nemá obsahovat ATM strategie a Chart Trader, úplně stejné. Rád bych věděl, pokud zadám příkaz v DOMu, jestli ani pod ním nebude aktivní ATM strategie pro jednoduché nastavení SL a PT při vstupu do obchodu? A lze poté případně ten SL a PT z grafu alespoň posouvat? Díky za opovědi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mam takyto problem: Obcas sa mi stane, ze ked posuniem SL alebo PT, oba prikazy mi "zmiznu" z platformy a ostane len prebiehajuci obchod. Prikazy zadavam priamo v grafe bez potvrdenia ( Confirm order placement). Opakovane som skusal v sime manipulovat so SL aj PT ale ako na potvoru ked to chcem naschval, tak vsetko funguje ako ma. Mate s tym niekto podobnu skusenost? :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Chcel by som sa spytat tych skusenejsich: Ked si nastavim na plochu napr. minutovy a patminutovy graf NQ s nejakymi indikatormi a nieco podobne na 6E tak ci je moznost nejakym tlacitkom prepinat medzi tymito dvomi nastaveniami. V inej platforme mi to takto fungovalo ale v ninjovi to nemozem najst. Vopred diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Grizly:
U ninjy se jedná o normální okna, takže nejlepší způsob přepínání je Alt+Tab /Win + Tab.
Bohužel, ninja nemá nic ve stylu ukazatele všech otevřených oken... A nefunguje naštěstí na stejném základě jako metatrader, kde je tato funkce k dispozici.

Doporučuji koupit nový monitor, je to záležitost několika tisíc :)

Oskar

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte,

když si chci stáhnout na backtesting historická data z NT přes utilites = download data, vždy mě to nabídne konkrétní den a pak celou operaci musím dělat znovu, tak jak popsal svého času v článku o této problematice Petr. Zajímalo by mě jestli je na to nějaká vychytávka, kde lze zadat celý měsíc od do např. březen 2011 s tím, že se mně při stažení rozhodí data na konkrétní obchodní dny. Ale asi tuším, že to nelze a max. si tak budu moc nastavit jako kontinuální data, že?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
mám problém se staženými daty na backtest.
PC mám sprovozněn se živými daty od CQG,pokud je stáhnu a exportuju ve formátu txt do svého notebooku,kde chci backtestovat,zobrazím stejný kontraktní měsíc a nastavím stejný session template,jsou tyto data v notebooku posunuta o jednu hodinu,tzn.svíčka která je v PC v reálu zobrazena s časem 16:45 je v notebooku zobrazena jako 15:45,takže mi jako chybí první hodina seance v notebooku oproti PC a to je dost problém pro backtestování.

Díky všem za radu,nemůžu na to přijít,lámu si s tím hlavu už 3 dny

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...