Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 310
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

- indikátor stáhni s příponou .cs
- vlož ho do složky C:/Documents and setting/(uživatel) /Dokumenty/Ninja Trader/bin/Custom - indicator
- v Ninjovi najdi v menu Edit Ninja script - indicator
- v liště je Compile - dej zkompilovat
- pokud otevřeš graf, měl by mezi indikátory již být

Snad to říkám dobře, ale někde ve vláknu to tu myslím už bylo popsáno.

Ať se daří ;)
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ardore
pak už by měl být mezi indikátory je-li to indikátor, případně mezi strategiemi je-li to strategie. Zvolíš-li podobně pak "export" měl by být vidět v nabídce exportu, též i z hlavího menu Edit Indicator by měl být v seznamu a pro slepý mají nesystémové indikátory jinou ikonku. Jinak ještě správná forma indikátoru pro import má koncovku ZIP, podobně vznikne exportem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, předem se omlouvám za začátečnické dotazy a prosby a také předem děkuji za případnou ochotu a odpovědi.

1) Existuje někde na internetu kompletní a aktuální manuál k NT?
2) Jak do NT natáhnu komoditní data? Jdou mi zobrazit poze akcie a fx (jsem připojen na google a yahoo, zkusin jsem i zen-fire). Chtěl bych se jako naprostý začátečník začít učit na méně volatilních futures.
3) V čem by mohl být problém, když mi ani u jedné akcie nejde zobrazit nižší timeframe? Nejde mi cokoliv od 60ti minut níže.

všem děkuji za trpělivost a ochotu!

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

ahoj Obelix,
tak jsem to udělal, jak říkáš a poslali mi tohle -

AMP key account details and support information:

- $500 Account Minimum
- $400 ES Day Trading Margins
- All Major Currencies Accepted
- No Monthly Maintenance Fees
- No Volume Requirements
- 24 hour Support & Trade Desk
- Direct Global Exchange Access
- Choose from Multiple Data Feeds
- Free Trading Platforms Available

Here is the link to AMP Margins and Contract info:

Margins: www.ampclearing.com/margins_req.html
Trading Hours: www.ampclearing.com/trading_hours.html
Contract Specs: www.ampclearing.com/contract_specs.html

$500 Account minimum to get started.

Here is the link to the online account app: application.ampclearing.com/user/AppRegistration.aspx

Please call the 24 hour help desk if you need assistance with any questions: 312 893 6400 or email support@ampclearing.com

---- takže jestli to dobře chápu, tak jim mám poslat min 500usd a mohu fungovat... :/

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Dobrý den,
potřeboval bych poradit se zobrazováním uskutečněných simulovaných obchodů.
Backtestuji trh YM a graf si pouštím pomocí funkce Market Replay Connection. Uskutečním simulovaný obchod, nebo i více, podívám se do Account Perfomance a vše je v pořádku, vidím všechno jak má být. Problém nastává, pokud přeroluji graf do dalšího dne. Opět udělám obchod, kouknu do Accountu a obchod toho dne tam je, ovšem ty včerejší a případné starší se nezobrazí! Samo že nastavím od do a generuji. Advanced mám myslím nastavené také v pořádku. Poradí někdo co dělám, nebo mám nastavené špatně?
Děkuji Syselius

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Do dalšího dne si to zrychli na 500x a pak zase zpomal ev. zastav.

Pokud Replayi vnutíš nový začátek, tak všechno vygumuje. Potřebuješ-li vypnout počítač, tak pouze do hybernace a zůstat připojen do Replaye. Pokud už je hodně dní zasebou tak to má větší paměťové nároky a postupně se to zpomaluje což je poznatelnější při 500x. Víkend je nutné přejet taky. A nešahat na časový posuvník - nejlépe ho strčit dolu mimo obrazovku a nechat čouhat jen vršek jeho okna kde se zobrazuje datum a čas.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...