Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 310
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...
  • 3 týdny později...

Zdravím, přešel jsem na NT a dneska se mi hned stala věc, která mě celkem překvapila

otevřel jsem 4 kontrakty na ceně 7574 za limit
cestou dolu jsem 3 pozavíral a 1 nechal
potom na 7553 jsem otevřel 2 kontrakty a cena se mi zprůměrovala asi na 7563, což vůbec neni, co jsem chtěl

takže otázka zní, jak dosáhnout toho, aby se mi jednotlivé kontrakty neovlivňovali? Chtěl jsem jen nechat 1 kontrakt na 7574 a otevřít 2 nové na 7553. Případně pokud znáte nějaký dobrý manuál který obsahuje veškerý popis práce s příkazy. Dík moc!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Nevíte někdo jak nechat v okně grafu viditelný jen indikátor? tzn. schovat tu část s cenovými bary a nechat viditelný jen např. indikátor volume atd.. Zatím to jde jen částečně scuknout myší, ale cenový graf tam nechá volné místo a zbytečně je zaplácnuté nevyužité místo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to robsol: treba s volume je to jednoduchy... kliknu pravym a v moznostech indikatoru nastavim zobrazeni na stejny panel, ve kterem jsou data... po prave strane kde driv byly hodnoty grafu mam ted hodnoty volume, pokud furt vidim candles nebo neco, kliknu pravym v plovoucim okne vyberu data series a vykreslovani grafu (treba svicek) a nastavim vsechny barvy na transparent... pomohlo?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

robsol Napsal:
-------------------------------------------------------
> Nevíte někdo jak nechat v okně grafu viditelný jen
> indikátor? tzn. schovat tu část s cenovými bary a
> nechat viditelný jen např. indikátor volume atd..
> Zatím to jde jen částečně scuknout myší, ale
> cenový graf tam nechá volné místo a zbytečně je
> zaplácnuté nevyužité místo.

Jde to:
- Indikátor zobrazit do panelu 1
- Data series:
-- Nastavit Transparentní barvu u Candle outline, Color of down and up bars, Wick
-- Scale justification = Overlay

a je to

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravim
Neviete nahoodu ci sa da v Ninja to ze ked obchodujem s viac kontraktmi z grafu napriklad 2 a mam ATM strategiu nastavenu na nejaky PT a SL ako nastavim to ze ked cena zasiahne PT tak nech jeden kontrakt uzavrie a ten druhy chcem aby zostal este pre pripad ze cena ide mojim smerom aby som si ho uzravrel sam ? alebo ako rozlozit viac PT ? ci ako to riesite ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...