Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader - nastavení programu od A do Z II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 310
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Díky za odpověď,

snažil jsem se to někde vyšťourat a na tuhle volbu jsem narazil taky, ale nepomohlo to. Možná si trochu nerozumíme. Když se připojím k Market replay connection, objeví se mi okno Replay, kde si mohu nastavit od kdy do kdy nahrát data. Například od 3.2.2014 do 5.2.2014. Když šoupátko, které je hned pod tím, nastavím na čas 4.2.2014 5:30, tak se mi v grafu objeví úsečky od 3.2.2014 6:00 do 4.2.2014 5:30. Ale pokud znovu posunu šoupátko na 4.2.2014 6:30 tak mam v grafu úsečky jen od 4.2.2014 6:00 do 4.2.2014 6:30. Ale já potřebuji, aby mi tam zůstali úsečky od 3.2.2014 6:00 do 4.2.2014 6:30. Nedaří se mi najít nastavení, kterým bych toto docílil. Jediné co se mi povedlo je, že nastavím šoupátko 3.2.2014 5:30 a pak pustím playback rychlostí 500 a musím čekat, až se mi tam ty úsečky vykreslí. Ale čekat se mi nechce, tak zjišťuji jak to urychlit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Geban

já jsem snad nikdy nenastavoval čas taakhle na ráno, protože v datech jsou díry podle toho kdy se provedl nějaký obchod. Vždy jsme nastavoval pár minut před začátkem obchodování.
Mimo jiné, v replay to nabízí datum podle prvního a posledního staženého datového balíku,
Mezi těmito nabídnutými dny je nápis "To" kliknout pravou myší a lze nastavit počátek pohodlněji než se trefovat šoupátkem.

introus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Geban:

Myslím, že to je tím připojením k External data feed. Já to dělám tak, že
- se odpojím od všech zdrojů dat, potom
- stahuju data po jednotlivých dnech pomocí File->Utilities->Download
- když jich mám dost, tak se připojím k Market Replay
- otevřu graf a nastavím mu čas do doby, kdy mám data stažená a pak vidím najednou třeba i 5 dnů dozadu podle toho, jak si to nastavím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dělám to přesně jako Hogos, ale když nastavím šoupátko na nějaký čas tak vidím v grafu pouze úsečky od 6:00 do 6:00. Pokud jich chci vidět víc, nastavím šoupátko na dobu od kdy chci vidět úsečky a potom musím pustit vykreslování grafu rychlosti 500 a počkat, až se mi vykreslí to co potřebuju vidět. Nevím proč, ale je to tak. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Hugos , Geban

vyzkoušel jsem následující: (několikrát jsem to už dělal)

před tímto pokusem jsem smazal vše, cashe, data ...... pro jistotu jsem dal zobrazit graf a byl prázdný

1. stáhl jsem z Replay dva soubory TF03-2014 3.3.2014 a TF6-2014 21.3.2014
2. Connection na Replay data , "šoupátko" na konec doprava
3. Tool - Historical - Download nastavil jsem 3.3.2014 až 27.3.2014 ,
4. označil tick a minute,
5. nastavil TF03-14 a download
6. nastavil TF06-14 a download se stejným datumem

skončil jsem NT, znovu spustil, otevřel graf a ejhle data byla stažená až do 27.3.2014
kde si to NT vycucalo to nevím ale souhlasí s ostrými

vše toto jsem dělal na virtualce bez zadaných hesel, s koupenou verzí NT7

v ostrých datech toto občas použiji pro rekonstrukci dat, když se v datech od CQG objeví díra

zkuste to dejte vědět , docela by mě to zajímalo

introus


Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Hugos , Geban

vyzkoušel jsem následující: (několikrát jsem to už dělal)

před tímto pokusem jsem smazal vše, cashe, data ...... pro jistotu jsem dal zobrazit graf a byl prázdný

1. stáhl jsem z Replay dva soubory TF03-2014 3.3.2014 a TF6-2014 21.3.2014
2. Connection na Replay data , "šoupátko" na konec doprava
3. Tool - Historical - Download nastavil jsem 3.3.2014 až 27.3.2014 ,
4. označil tick a minute,
5. nastavil TF03-14 a download
6. nastavil TF06-14 a download se stejným datumem

skončil jsem NT, znovu spustil, otevřel graf a ejhle data byla stažená až do 27.3.2014
kde si to NT vycucalo to nevím ale souhlasí s ostrými

vše toto jsem dělal na virtualce bez zadaných hesel, s koupenou verzí NT7

v ostrých datech toto občas použiji pro rekonstrukci dat, když se v datech od CQG objeví díra

zkuste to dejte vědět , docela by mě to zajímalo

introus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Replay data

na BigMikes jsem našel informace a odkazy na scriptovací nastroj autoit s jehož pomocí lze ovládat NT7 automaticky, to znamená že stáhne data cyklicky sám, jenom pro každý kontrakt. měsíc se trochu upraví.
Je to až "srandovní" jak NT7 maká za vás.
Toto celé jsem zkoušel na TF3-2014 a poho - dokonce to vynechává soboty a neděle
Měl jsem s některými daty staženými pomocí MarketReplazDownloder problém (někde jsem to tady už psal)

introus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den
mám demo připojení continuum mám problém který jsem už v minulosti nějak řešil nicméně už si nedokážu vzpomenout a nemohu najít řešení.Data se mi načtou pouze v okamžiku připojení a dál už se nenačítají i když connected svítí zeleně kontraktační měsíc mám správně burzu taky .Dík za případnou radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...