Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Poradna: Jsem věčný začátečník


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 32
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Tohle byl presne muj problem.... stale jsem to odkladala pro mne z 2 podstatnych veci - mit kompletni info o tradingu a dostatecny kapital. Celkove trading mi pripadal dost komplikovany, slozity, spoustu textu, zadne cisla... Pracovala jsem na technicke pozici v IT, logika a cisla. Ale tohle? Navic tihnu k perfekcionalismu, dokonalosti, a uzasna vec odkladani zacatku byla tou jedinou realnou odpovedi...
Jenze trading jsem chtela tak strasne moc, ze kazde rano cestou do prace jsem se tryznila myslenkama proc ne ja?
Kdy uz zacnu? Nemusi to byt perfektni!
Stal se zazrak. Uz rano nemusim vstavat do zamestnani... Uz nikdy. A obchodovani? K memu uzasu jednoduche, skvele. Sice jsem byla presvedcena, ze zacatecnickych chyb se vyhnu, vzdyt je mam nastudovane. Ale obcas nejaka chybicka byla. Musela jsem se smat sama sobe, kdyz jsem si to uvedomila.
Jen mne mrzi, ze jsem nezacala driv a take neobjevila trading mnohem drive. Kazdeho dne si vazim.
Dal by se shrnout do 3 slov: sebeduvera, disciplina, sebekazen. Trading je pro mne JEDNA VELKA ODMENA!

Moc se libi citat jednoho tradera: Step by step, day by day, trading is my way...!

Mary

PS: neprestanu byt vdecna za server web financnik.cz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

(tu) úprimne blahoželám... a snívam, že sa to podarí aj mne...
ale... momentálne ma čakajú skúšky v máji z nórštiny, aby som nemusela drieť v hoteli ako otrok - tj. čašníčka a mohla robiť v školstve, o čom už teraz viem, že nie je takou výhrou ako by som si priala...
a potom si chcem splniť svoj dávny sen o obchodovaní, verím, že sa mi to podarí. Nie som najmladšia a mám pocit, že strácam zbytočne čas, ktorý by som mohla venovať štúdiu obhodovania a samotnému obchodovaniu, ale život mi nadelil Nórsko a s ním aj... medziiným... skúšku z tohto jazyka.
Prosím ťa len o jedno: napíš, ak sa dá, ako dlho ti trvalo, kým si prešla štádiom od štúdia ku dennému obchodovaniu a k tomu, aby si nemusela ráno vstávať do normálneho zamestnania - ale do toho iného, tvojho :)
Prajem ti veľa úspechov v obchodovaní.
Nona

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nerekl bych ze trading je nejak jednoduchy. Na zacatku jsem precetl literaturu, absolvoval nejaka skoleni, ale nakonec jsem stejne skoncil u osobniho mentora, zkuseneho a prokazatelne velmi uspesneho tradera, ktery se mne venoval vic nez rok. Dalsi velkou barierou je psychologie, rekl bych, ze to je na tradingu dokonce ta zdaleka nejobtiznejsi cast. Dnes se uz tradingem zivim, ale rozhodne si nemyslim, ze je to nejak snadna a rychla cesta, jak naznacuje prvni diskusni prispevek. Je to naopak velmi obtizna vyzva, plna necekanych uskali. Ale projit se da...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

deerhound

jooo taky bych chtěl dojít do této fáze, (fulltime). Snad se mi to někdy podaří. Abych řekl pravdu, mám už našlápnuto, ale pořád se bojím skončit v zaměstnání. Bojím se, že jakmile skončím, tak se mi přestane dařit. Jsem zaměstnanec, zvyklí na pravidelnou výplatu, a to bude asi největší zádrhel.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...