Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-mini NASDAQ II


Doporučené příspěvky

zdar dneska se trhy pomerne pekne vracely k urovnim, jak jsem psal chtel jsem sledovat ima na nq ym i es ale nejak toho je moc tak se spokojuju nq s es, musim holt pomalu. prvni vstup krasny akceptovani vcerrahigh, skoda nez jsem si prohlid vyssi tf tak trh spad pres PT. druhy vstup krasa z druhy strany, vystup na swingu, druhy kontrakt by mel sanci bezet daleko, treti obchod podle odrazu es od vcerahigh

27288

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dneska znacne spatne, zacatek jsem nestihal, odraz bych zrejme vzal, pak otoceni trhu jsem neriskoval, cekal jsem na odraz od vclow po slusnym pohybu ale trh projel, vstupni cena spatna takze z toho byl p.d. potom bylo slusny pretahovani kam s tim a prolomeni zabetonovanyho vclow na es a flip jsem zaspal, takze supr pridal jsem si na pozorovani graf ES volume 6000, uvidim jak se to bude hejbat ale ted to vypada akorat

27304

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdar slusnej zacatek, platny vstup NQ odraz DB na sr a ES od vcera low, divergence vyssi swing, ale blbej cas tesne pred zacatkem obchodovani, nasledna korekce, zhusteni a vyssi swing i na es a cci stoupajici v, trh mi ujel a pak uz hrozil odraz na swingu, trh jel vejs ale zase ne dost vysoko kde jsem cekal, od ty doby sem se v tom hledal, ima rozhazena, vzal jsem malej odraz ale pri nizsim swingu jsem velkej long necekal, sestup kdyz sem nebyl short nuda, obrat se snizovanim cci, navrat nad vl a flip k vceralow i na ES beze me, dalsi korekce taky pohodova

27348

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdarec 15,21 dneska vystup pred profitem, 15,51 jsem nevidell, favorit v 16,40 nq u SR a krasny naraz es na vcerahigh cekal jsem a cekal az jsem to pros..l, pak jsem pro zmenu cekal v 17,00 na odraz od sr tam nq nedorazil, es pomerne presne. jediny dobry, musim hledat, ze po pridani ES do sledovani trochu zacinam chapat proc nq nekdy projizdi jako nic vcerahighlow, s,r apod.

27374

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cus dneska u mě nic novyho, ale pocitam ze po vanocich se to zlomi a budu brat profity nejdriv 14 50 otoceni,vycerpani trhu vyssi swingy, jen mi chybela u es sr, po prurazu se trh vratil krasne pravidelne tick po ticku pro sl a pak uz vzhuru, odraz od VH bylo nesourody, ale naslednej flip 15 28 se mi libil vsechny trhy pod sr nebo hranou tak jsem tam loup dva kontr ale po vystupu zajistovaciho se blbe otocilo volume, a vystupem druhym jsem se zase okrad, pak jsem zkusil jmalej odraz do longu ale jen tak tak jsem z toho vypad, pak flipy nic pro me ale dneska mi totalne kazilo umysly ES ktery chrapalo ve dvou bodech

27413

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
×
×
  • Vytvořit...