Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-mini NASDAQ II


Doporučené příspěvky

Tieto dni to je masaker ja vcera len sledoval a dnes po US Open len sim. Skusal som nejake vstupi a davam screen ako to dopadlo. Ku grafom som prisiel az o 16:00 1. vstup po tom ako cena 3x neuzavrela nad S/R 3490b potom som cakal ze pride vymetenie SL nad S/R a tam som aj vstupoval MRT potom ako sa cena obratila. Na vyssom TF to vyzeralo na odraz TL 2. vstup realizovany na LTM kde som ocakaval test tejto cenovej urovne aldanek : ten tvoj popis v pohode a tam by si mal dobru sancu na uspech. Tam kde by si ty vstupovaj ja som zasa vystupoval (tu) (tu) (tu)

26913

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Obchody dnes: FINWIN upravený - 2 min 1 obchod - 2v v pluse 6,5b. ale aj tak som nasratý, lebo som mal vstúpiť o niečo skôr znázornene na grafe, takže som nedodržal OP. Dnes šťastie aj keď aj ten neskorší vstup mal podľa swingov logiku. Zistil som, že najviac ma teší, keď dodržím OP bez ohľadu na výsledok.

26933

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dynos tak to blahopreju
hezky vstup, pravy zlr by melo byt po peti useckach od stovky ale cci de hezky do trendu(stoupajici vecka)
ja promeskal odraz od 3514 na trendovy dt kterej ale stejne po peti bodech selhal a pak jsi vstupoval ty up

papo to mas recht, ale hlavne mi prijde ze sem podle planu i klidnejsi behem obchodu. dneska si prave os davam zase do kupy, protoze jsem toho tam mel zase hromadu pripsanyho, prepsanyho a uz sem se v tom ztracel, ted se udrzet a pockat na vstup podle tech mejch predpisu :(
blahopreju k obchodu, tvuj prvni mozny vstup je po hezkym flipu k zone, ja tam nemel zakreslenou zonu ale jen linii a flip mi tam nedorazil, po zahusteni jsem cekal aspon jeste kus pohybu dolu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To aldanek:
s tym ZLR mas pravdu ale CCI mam uz naozaj v grafe len pomaly pre paradu a odkedy sa venujem tradingu tak tam cci je. Casom ho pravdepodobne vyhodim, pretoze pre mna ma zmysel naozaj len struktura trhu a supply/demand. ZLR to mam stale pomenovane este ked som testoval a venoval sa cisto Woodiemu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes bez obchodu podla FINWIN: Možnosti na vstup boli 2 avšak u oboch sa mi niečo nepáčilo: 1. CCI 50 ešte neprekročilo nulovú linku a to dosť výrazne, na ďalšej úsečke už by bol risk veľmi vysoký. Inak tento obchod by bol PT. 2. Tesne pred tým vrchol swingu o 0,5b. nebol schopný dôjsť k High a 4 úsečky bojoval na tej hladine, čo bolo pre mňa znakom, že trh môže mať problém prekonať High, takže znova nič. Nakoniec ho prekonal, ale uvidíme ako by tento obchod dopadol....Aj keď je to už jedno. Inak boli tam krásne odrazy od Trendline...

26957

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PAPO 33 a Aldanek aky pouzivate SL ? Aldanek : 1. maly potencial k HIGH iba 3b a tym by sa nesplnil moje RRR kde iba k poslednemu HIGH by som chcel RRR aspon 2:1 a to aby som mohol zadat PT na HIGH a v pripade DT budem vyplneny a ak by som mieril vyssie tak tam je vacssi priestor na zadavanie BE 2. pre mna lepsia moznost vstupit kde ma podporuju tri veci ODRAZ TL , MICRO S/R , ODRAZ od EMA a posledny dobre RRR k poslednemu HIGH (ja sa snazim urcovat nakratko tu najmoznejsiu variantu, vacsie pohyby necham ako bonus pri viac kontraktoch) tot moja uvaha :)

26969

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sl mam 3b, podle vyvoje ho muzu posunout do 5 bodu
vcera jsem ho mel pod spodni linii a aby se neplet mezi cenu a emu34
2 byl lepsejsi vstup, ale pro me neplatny pruraz linie dt, a krizeni s kanalem jsem se nevsim. pri flipu pres dve linie(jedna zona)dojde bud na navrat k horni nebo dolni linii a jen si vybrat
jako obvykle kdyz cekam vejs de to niz a naopak :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...