Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-mini NASDAQ II


Doporučené příspěvky

Dnes podľa OP 2 obchody: 1. 0/v TNG ABS - potenciál minimálne 3,5b. ku Globex High - PT 6,5b. 2. 2v EMA9, vravel som si že nebudem vôbec riadiť obchody, lebo keď som to robil v minulosti tak mi to len škodilo. Avšak dnes som musel zasiahnúť, lebo hneď potom nastal chop. Aj tak som obchod nechal bežať dosť dlho (22 min), keď som ho uzavrel so ziskom 0,5b. Sumár +7b.

26980

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cus dneska jsem trhy nesledoval, neb po stene jsem splhal, jelikoz bedlive sleduji vlakno tf russel, kde se dnes resil vyssi tf, s tak jsem to tam taky loup a znacne me to prekvapilo jak by to dnes pomohlo, nejvic me zaujalo krizeni highvcera s tl z vyssiho tf a flipem k tomu, no a dalsi knoty k tl jsou taky zajimavy

27013

27014

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pohlad z vyssieho TF Tak ja som vcera ocakaval ze utvorime nove Maxima ale trh sa odrazil. Vyssie TF dava dobry prehlad o tom co sa deje. 60TF tam bola dlhodoba strma UP TL . Pre mna bol vcera citatelnejsi 30TF podla ktoreho som sa rozhodoval. - 1vstup na High do trendu a to ze prerazime predosle Maxima SL - 2 vstup po 1. bode ako sme odmietli Rast a vystup v bode 2. PT

27016

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes 1 obchod: 2v EMA9 - Vzhľadom na to že bol rast ako prase netrval som na TNG ten vstup vyzerá z tohto grafu nerozumne. avšak teraz graf vyzerá trošičku inak ako v čase obchodu a zároveň pri vstupe zhruba 2 sek. pred close úsečky, bola úsečka na svojom high, swingy boli ok, divergencia nebola, preto som vstúpil. Ako som spomínal riadenie obchodu mi len kazí equity, preto napriek extrémnemu chopu som obchod nechal tak. Murphyho zákony však platia všade aj v tradingu, takže minule som ho zavrel o tick minulo SL skončil by na PT, dnes zasiahol SL, následne sa otočil a šúroval up... -3b. Treba sa z toho poučiť a vybrať si buď obchod riadiť alebo nechať tak ale VŽDY....

27029

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...