Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex - Jak začít? Co byste poradili úplnému začátečníkovi?


bool

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 880
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

gloom

ale potom jeste pozor na to, ze ty limity se muzou menit "on the fly". Zazil jsem( u jedne nejmenovane polske brokerske spolecnosti :) ), ze se pred zpravama rozsiril odstup prikazu od ceny na 50!! pipu. Tehdy jsem, chlapec zvidava, zvedl sluchatko, vytocil cislo na jejich prazske zastoupeni a k memu uzasu jsem se dozvedel, ze mi tim chlapci vlastne delaji neuveritelnou sluzby, ze me, cituji: "chrani pred zvysenou volatilitou trhu". Ale je pravda, ze u soucasneho brokera se mi to nikdy nestalo a drzi se na svych 5ti pipsech

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath:

soucasny je AT.. chtel jsem od nej odejit, pac jsem jednu dobu opravdu, ale opravdu ctil Airmika a co rekl, bylo pro me svate(ted ho samozrejme uznavam porad, ale uz do PA nic moc nepostuje, tak nemam co chvalit :) )a buh rekl, ze ninja je the best.. tak jsem zacal hledat brokera s ninjou.. ale pak me to omrzelo a tak jsem znovu fundoval ucet u AT. Nevim jestli je dobry nebo spatny... nikdy jsem s nim nemel nejmensi problem, ale vyhledove budu nejspis resit neco jineho.. Ted me to na minilotech nikterak nepali, ale jestli budu nekdy pan trader, tak uz bych chtel asi jiny spread nez 7p na libroYenu, ale jeste jednou zduraznuji, ze muj nazor nema zadnou vahu.. ja jsem skutecne ten nejmensi pizza muzik ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath:

tech stranek se nesmis bat.. ted uz je to mnohem lepsi, ale byly doby, kdyz stranky activtrades nesly treba dva dny, coz cloveka, ktery ma u nich penize urcite potesi a doda duvery v brokera, ale jak rikam.. vzdy mi sli na ruku. I kdyz jsem po nich teda chtel akorat jednu vec a sice zapnout moznost mit v grafu ropu.. Toz hodne stesti s vyberem (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath:

manipulace s penezi na tom byla to nejzajimavejsi... kdyz si posilam v CR penize z uctu na ucet, trva to dva-tri dny.. kdyz jsem fundoval ucet u AT, trvalo to 24h(mozna min.. ale ja se na to koukl az druhy den).. Akorat teda prevod stal 20E, ale to byl poplatek bance a ne AT.. a vyber byl u me taky na druhy den.. tentokrat si vzalo poplatek AT(25E), ale zase jsem uz nic neplatil bance,takze sul nul

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premanth:

sice sme v inom vlakne ale moj postreh na AT: u activtrades som od marca 2008 plnenie maju rychle a za market presne vyber penazi bez problemov, ale poslednu dobu mam problem s cakajucimi objednavkami tam dostavam sklz od 3-6 pips nie stale ale na 70% ano.Cena sa u nich poslednu dobu nepohybuje nejako plynule ale skvor v nejakych skokoch cena stoji zatial co u inych brokeroch pokracuje a ona to potom po par sekundach dozenie skokom asi tak nejako a to aj ked je kludny trh a spravy siroko daleko nikde. Ale inac su v pohode ked nescalpujes tak sa to da.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Airmike, Japapatramtara
Dekuji za odpoved. Takze kdyz potrebuju velmi nizke, lepe zadne stop limty, zbyva mi si otevrit ucet u ECM brokera?
Muzu poprosit i strucne rozdil mezi ECM a CFD (vyhody nevyhody)? Vzhledem k tomu, že mou strategii studuji cca skoro dva roky, nerad bych zkoncil na tom, ze nenajdu brokera bez techto limitu a velekho slippage. Precet jsem si vetsinu vlakna spolehlivost FX brokeru, ale nedokazu se rozhodnou u jake brokerske spolecnosti si otevrit muj ucet. Vzhledemk tomu, ze jste do teto problamatiky lepe zasveceni, smim vas poprosit, kde si v mem pripade otevrit ucet? DPredem dekuji za odpoved. Byl byych potesen, kdyby se ozvali i jini, kteri maji obdobny problem jako ja.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

japapatramtara

cece ty srandisto, ja som nechvalil ninju ze je najlepsia, :) ja som ju len porovnaval pokial viem. a keby som to mal po dlhsom case zhodnotit. cisto pokial ide o obchodovanie FX a nicoho ineho. ninja za MTckom bohuzial zaostava :)
okrem alternaticnych TF ktore sa do MTcka daju nakodit.

ale to ze to nieje bohvieaky soft ,som zistil az potom co som zaplatil polrocnu licenciu :)
takze tak. do nebies som ju urcite nevychvaloval :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike Napsal:
-------------------------------------------------------
> ninja
> za MTckom bohuzial zaostava
> okrem alternaticnych TF ktore sa do MTcka daju
> nakodit.

Airmike

ninja zaostava v grafech za MT?
vzdyt umi volume, range, tick - grafy coz u MT nejde nebo hodne tezko.
a time frame si tam clovek navoli jaky chce podle poctu sekund. coz v MT take nejde.

nebo jsem to spatne pochopil?
dik za vysvetleni

neb

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...