Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex - Jak začít? Co byste poradili úplnému začátečníkovi?


bool

Doporučené příspěvky

japapatramtara

jojo prvotne dojmi z ninji boli velmi fajn, potom ale prisli prve sklamania zo stability, a chyb v programe. ninja forex ako taky nezvlada, ma problemy definovat rozne pary a tiez jej robia problemy v prerozdelovani pozicii. ked som nakupil 50000 poziciu EURUSD tak data od brokera nespracovala ako pol lotovu poziciu ale ako niekolko minilotovych. taktiez mala velke problemy s drzanim pozicii dlhsie ako den, proste tie equity vypadali uplne inak ako v reale, rozhasene data som potom musel upravovat v excely. a to bola robota na hodiny. a aj tak som v tom mal nezrovnalosti. proste zbitocna ostara. lepsie je ked obchodna platforma brokerovi patri, lebo to ma zladene.

samozrejme toto vsetko plati len pri FX , ked sa obchoduju kontrakty tak mi ficalo vsetko ako malo , ale to som nedrzal nic pozicne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 880
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Volf

preto som prave vravel o probleme s FX, nie s komoditami. tak napriklad Gain capital je marketmaker a predsa sa v ninje objavovali gapy, hoci v platforme ktoru pouzival forex com nie.

ked zobchodujem 5 kontraktov tak mi obchod ukaze ako 5 kontraktov, ale ked 50000 USD tak to rozseka a niekedy napise ze je to 0,5 lota a niekedy ze je to 5000 +5000 + 30000+10000.

ja viem ze to nieje primarne chyba ninji ako takej, ale jej prepojenia.

Btw: aj stabilita je strasne slaba, ci uz padanie pri zenfire alebo MBT. pripada mi to strasne nestabilne. dalsi minus je ze nemozem mat stabilne zobrazene 4 grafy a roztahane po monitoroch podla toho ako chcem,kurzor reaguje nejak spatne. na mna je to proste prilis vela nedostatkou. mozno sa daju vyriesit ale mna to len rozptylovalo a znervoznovalo.a to za 380 USD nieje bohvieco. ale je to len moj nazor . urcite ma ninja kopec fanusikov a su z nou spoko. ja som neni a tak nepredlzim platnost licencie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji Vám za odpověď. Takže všechny ceny co mám v obchodní platformě a obchoduju loty třeba EUR/USD tak to probíhá přes Spotový trh?

To znamená, že my jako tradeři přes klasického online FX brokera(CMS Forex) vůbec nepřijdeme do styku s Forwardovým trhem.

CO to znamená prosím, že Spot je cena okamžitá?

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

DObrý den,

zdravím všechny tradery, zdejší návštěvníky a Sida, o kterém slyším všude ve spojení se slovem Forex.
Neveděl sem, kam můj dotaz napsat a zalozit nove tema jsem taky nemohl. Takze pisi do podobneho topicu.

Jsem vysokoškolák a nyní pracuji na bakalářské práci Penežní a finanční trhy. Rád bych se věnoval detailněji devizovým trhům, měnovým trhům a tedy i forexu. Poprosil bych vsechny ochotné tradery a studenty, kteří podobné seminárky, bakalářky či diplomky zpracovávali o rady a informace. Rad bych zacal prave s forexem a bakalarska prace je jedním z mnoha kroků.

Díky všem za ochotu spolupracovat :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Nejde. Příklad: Zadáte SL 20pip. A trailing stop znamená , že SL budete posunovat podle předem stanoveného scénáře. Jde vlastně o posun SL. Např. když se trh pohne o 20 pip, tak posunete SL o 20 pip a tím se dostáváte na úrověn, kdy máte chráněnou vaši nákupní cenu a v případě otočení ceny již neproděláte.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...