Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zaškolení v užívání IB


nikator

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 310
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím vás všechny,dovolím se připojit na toto vlákno,chci vás zkušenější poprosit o radu.Při převodu peněz do IB jsem omylem zadal dvakrát stejnou částku,před nedávnem mi vypršel 45 denní limit.Ted mi chodí emaily od IB,abych to upravil ve svém ůčtu,mohli byste mi prosím poradit jak to zrušit nebo nějak vymazat,aby v IB nečekali další převod peněz.Za případné odpovědi předem děkuji.

S pozdravem Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 týdny později...

Zdravím stevonS,

ano já ho používám,více méně se nic nemění jen při nalogování musíš ještě zadat navíc kód.Pokud se zaregistruješ IB Ti kartičku s kódy pošle domů i s návodem k registraci( velmi jednoduchá).Účet by měl být poté bezpečnější proti napadení.

S pozdravem

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

harmonie

diky za odpoved. mam v planu fundovat ucet a penize si temer vsechny docasne prevest zpatky (jina investice) zatim co se budu seznamovat s IB prostredim a aplikaci. Pokud jsem spravne pochopil, neni tedy stanovena vyse zustatku pri ktere by hrozilo zruseni uctu. Zatim jsem nikde na podobnou informaci nenarazil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Nestacilo. Chteli obe strany OP, protoze na druhe strane je trvale bydliste. V pasu neni, takze to asi stacit nebude. Navic k tomu chteji nejakou fakturu nebo vypis z banky, kde samozrejme musi byt ta stejna adresa.

Me scaner OP poprve oriznul tesne u okraje a moc se jim to nezdalo, tak jsem to poslal jeste jednou a bylo to bez problemu.

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...