Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zaškolení v užívání IB


nikator

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 310
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,

otevřu otázku, kterou toto forum začalo. Mám otevřený účet u IB, tudíž přístup do ostré verze i do paper trading verze. Po několika dnech zkoušení (samozřejmě v paper trading) jsem to ale vzdal, protože se mi nepodařilo prakticky nic koupit, nastavit či tak něco.

Můj dotaz zní: existuje nějaká možnost zaškolení v používání jejich platformy? Pokud ano, mám rozhodně zájem.

Četl jsem tu cosi i o manuálu. Jakým způsobem se dá získat, pokud mi účet již funguje (a tudíž nepotřebuji zakládat nový).

Jsem z Liberecka. Nenašel by se případně někdo ze zkušenějších traderů, který by mě v platformě naučil? Ideálně liberecko, boleslavsko, praha.

Předem díky za pomoc zoufalému.

Už vím co a jak bych chtěl zkusit obchodovat. Ale nedokážu ovládnout ten nástroj. Patová situace.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Cri

Jednoduchy navod na obsluhu TWS najdes na netu kdyz zadas odkaz do Google. Kazdopadne je lepsi nainstalovat si Bracket Trader ktery napojis na TWS a naucit se obchodovat prez neho. Tady na strankach mas udelany i videotutorial na obsluhu BT. Pak uz teoreticky staci mit TWS pouze schovany na liste a vsechno delat prez BT. Pokud ale nic nenajdes na netu a porad budes mit zajem o zadavani prikazu prez TWS tak ti nejake pdf soubory muzu poslat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Borax>

no a to je právě ten problém. udělám vše jak jsi řekl, do underlying napíšu ibm, dám add underlying, vyskočí opce. ale nemám u nich aktuální cenu, nedokážu pořádně vybrat co chci koupit (nastavit strategii tak,aby třeba IC šel jako strategie a ne jako jednotlivé nákupy a prodeje opcí).
Proto se snažím najít někoho,kdo mě bude v počátcích mentorovat ovládání SW. A to, že neumím se SW brokera mě ničí. je to přeci jen nástroj .....

Všem díky za prozatimní rady.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Cri:

to je zvláštní pokud to správně v option trader otevřeš tak tam musí být všechny dostupné opce,všech obchodovaných měsíců i striků i z cenama.Co se týče strategií,tak IB nabízí snad všechny běžně dostupné strategie včetně IC už předvolené jen podolplnuješ jednotlibé nohy atd .Přes víkend ted platforma nejede tak už přesně nevím jak se do toho jde,ale na 100% to tam někde je,a zase to bude jen "pár kliknutí myši".
Jinak máš sim účet tak to tam zkoušej tam nic nemůžeš pokazit.


borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

to Everybody

Neviem, či tento príspevok môžem byť v tomto vlákne, ale zasekol som sa na "zaujímavej záhade". Týka sa to registrácie a následného fundovania peňazí. U mňa to šlo všetko rýchlo, ale po zaplatení peňazí som dostal e-mail, kde bolo uvedené, že môj účet je prístupný, ale taktiež tam bola veta: "To view your statement, please go to www.interactivebrokers.com and choose Statements from the Login menu on the top right corner."
Je zaujímavé, že keď si pozriem stav svojho konta "Funds status" stále mám uvedený stav "Cancelled" a keď sa prihlásim podľa predchádzajúcich krokov v e-mail-y (na ich stránke vpravo hore) na výber "Statements", tak odo mňa chce niečo, čomu nerozumiem: "Create and Edit Templates".
Aj od Vás chceli také niečo, resp. čo to vôbec je ?!?

Stano :S :S :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Zdravím všechny, pomůžete někdo s přijímáním důležitých zpráv skrze platformu IB? U IB mám předplacené Reuters Fundamentals a Reuters Newsfeed. Zatím jsem byl schopen zprovoznit dostávání zpráv ke konkrétním kontraktům (tedy např. pro Microsoft). Zatím jsem neobjevil způsob, jak dostávat aktuálně obecné finanční zprávy (fundamenty apod.). Existuje tam nějaký takový způsob? Kontaktoval jsem IB, ale ani po urgencích nereagují. Nyní tyto zprávy řeším různými finančními servery(nasdaq.com, easy-forex.com, derivatecheck.de), kde se tyto finanční zprávy včas objevují, ale bylo by to praktičtější (a možná i rychlejší), kdybych tyto zprávy dostával přímo na IB. Poradíte někdo? Pokud to nejde přes IB, doporučíte nějaké servery, kde jsou tyto zprávy v dostatečném rozsahu a včas? Díky předem

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...