Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zaškolení v užívání IB


nikator

Doporučené příspěvky

Dobrý deň, nevie mi niekto poradiť.Pred mesiacom som začal obchodovať naostro spready. Založil účet 10k a otvoril 4 spready. Po určitom čase som 2 uzavrel s profitom +500$ v súčasnosti mám otvorené ešte 2 s momentálnym profitom
cca 300$, problém je v tom, že v TWS kolónke Account - Market value -Total Cash alebo Net liquidation Value, ktoré by mali zobrazovať aktuálnu hodnotu účtu mám sumu cca 10300$. Nechápem prečo tam nemám započítané 500$ s už uzavretých spreadov.V histórii account pritom sú riadne vedené ako uzavreté. Za odpoveď ďakujem. Ešte by som sa chcel veľmi poďakovať Tomášovi a Petrovi za ich úžasnú prácu, nech sa Vám darí .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 310
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

2 peterh: kdy se na account divas?? Ja jsem vypozorovala, ze po zavreni trhu tam nejakou dobu nejsou castky za dany den, takze se zkus podivat bud mimo obchodni hodiny (treba kdyz je u nas dopoledne) nebo v ramci obchodnich hodin. Taky se da nastavit (pres account management), ze Ti kazdy den bude chodit vypis za predesly den, tam by ty castky mely byt ok.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V ktorýkoľvek čas je tam hodnota okolo 10300$.V account managemente konkrétne month year to date performence Realized S/T suma je započítaná avšak v ostatných kolonkách napr. Net Asset Value alebo ako som spomínal Account - Market value -Total Cash alebo Net liquidation Value je stále hodnota cca 300. Normálne rozmýšľam, že uzaviem všetky kontrakty a pozriem či vlastne správne obchodujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

přešel jsem k IB a marně se snažím přijít na to, jak v TWS jednoduše otevřít zároveň dvě pozice (long+short) na jednom tickeru.
Jednou se mi to podařilo, ani nevím jak, takže neuvažuji, že by to z principu nešlo. Dokumentace nepomáhá. Předpokládal bych automaticky, že možnost bude ve volbách BUY, SELL a Close position, bohužel mezi BUY-SELL a Close position nezaznamenávám rozdíl, vždy se mi nekompromisně uzavírá pozice, která byla otevřena první.
Děkuji

MS

Link to comment
Sdílet pomocí služby

wilibald:

nebudu tvrdit na 100%,že to nijak nejde(nikdy jsem to nezjištoval),ale otevřít na jednou účtu opačné pozice na stejném tickeru je hloupost.Když něco koupím(long),tak pokud to stejné chci i prodat(short),tak musím aktuální pozici logicky zavřít.(při stejném počtu kusu)
Obávám se,že na toto budeš potřebavat 2 nezávislé účty.

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na první pohled je to samozřejmě nesmysl, ale připadá mi to vhodné i užitečné. Stačí, když se to vezme třeba z pohledu možnosti intradeních obchodů a nějakých čekajících pokynů. Nenapadá mne, proč by v tom měl broker bránit...a opravdu se mi to povedlo a fascinovaně jsem pozoroval, jak se hýbe kurs a hodnota (zisk, ztráta) na tickeru zůstává stejná.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...
  • 2 týdny později...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

×
×
  • Vytvořit...