Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zaškolení v užívání IB


nikator

Doporučené příspěvky

Petře,

velmi si vážím Vaší /myslím tím Vás i Tomáše/ práce na tomto webu.Díky Vám se od března letošního roku zabývám oblastí podnikání,o které mě nikdy ani ve snu nenapadlo ,že bych se mohla snažit jí porozumět. Dnes jsem po několika měsících ve fázi ,kdy vím, že již něco vím a byť je to zlomeček, je třeba opatrně začít naživo.Koupila jsem si Vaše publikace,absolvovala jsem Váš E-mini I,zaplatila jsem E-mini II,jsem věrným uživatelem Vašeho webu.Přispívat do diskuse zatím moc nemůžu,pravda,zatím jen čerpám,ale jsem připravená vše oplatit :-)....Vím že chci účet u IB- soudím dle informací tady dostupných a chci ho otevřít přímo,ne přes p.Večeřu atd....Chápu,že otvírání účtů zabere čas,ale nechápu Vaši větu,že by to nebylo fér vůči lidem,kteří manuál získali v rámci služby.
Jasně - kdo bude chtít,bude si muset poradit i bez manuálu.Ale pro spoustu lidí byl velkou pomocí a zničeho nic pro ty další,kteří s ní po celou dobu počítali,přestala platit.Tohle je fér?

- To není útok,jen tomu fakt nerozumím. ..a doufám že budu patřit k těm,kteří si poradí.
Nechtěla jsem se nikoho dotknout a doufám,že to tak nikdo brát nebude....Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 310
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry vecer Petre,

plne sdilim Petrin nazor. Procitam tyhle stranky nejaky ten rok. Poctive se vzdelavam a postupuju vpred radeji pomalu, ale jiste. Rikal jsem si, ze neni kam spechat a radeji se poradne na vse pripravit. Po obsahle teorii, budovani systemu a testovani na historickych datech se konecne po Vanocich chystam otevrit ucet u IB. Pocital jsem s Vasi podporou a E-bookem a najednou bac. Podpora se nekona. Vazim si vseho co na Financniku delate. Temer vsechny informace a teorii jsem ziskal prave tady. Vcetne nejruznejsich recenzi na knihy,filmy,systemy,brokery apod. Byl jsem na kurzu e-mini, nakoupil nektere z "Vasich" knih a Vase stranky navstevuji pravidelne. Jiste k ukonceni podpory IB mate sve duvody. Mozna se na Vas snazil nekdo shodit jeho zodpovednost za jeho chyby a rozhodnuti, mozna s tim bylo moc starosti a prace ci to nedovoluje zakon podporovat brokera. To jsou vsechno jen spekulace a je to ostatne Vase vec a verim, ze k tomu mate vazne duvody. Respektuji to. Ale je to urcite velka skoda pro nas zacatecniky, ze tahle podpora uz neni mozna. Anglicky umim dobre. Jeste jsem se neprobiral postupem otevreni uctu na jejih strankach a nemuzu rict jestli je postup slozity ci nikoliv. Co vsak muzu rict je to, ze tohle je prave prvni krok zacinajiciho tradera kdy jeho nasporene penize opousti jeho ucet a miri za velkou louzi. Rekl bych prave ten prvni krok kdy trader prechazi od teorie k praxi. Prvni krok kdy pousti do "hry" svoje penize a prebira zodpovednost. A proto si myslim, ze tahle podpora byla hodne dobrym gestem a pomoci pro zacatecniky. Myslim, ze nebudu jediny kdo by uvital moznost alespon zakoupeni nejakeho pomocneho manualu k "protluceni se" procedurami k zalozeni uctu na IB. Nebo nejakeho jineho reseni, ktere by bylo vhodne.

Diky
Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před časem jsem si pomocí "Finančníka" si založil reálný účet. Mnohokrát díky za to!!! Mám i ten manuálek. Také je fajn a také díky. Pokud se Petr s Tomášem rozhodli už tuto službu neposkytovat, tak je to jejich plné právo a jejich rozhodnutí, ze kterého se nemusí zodpovídat. Chápu to a beru. Udělali a dělají toho hodně.

Ale začínající obchodníci by si měli umět poradit. Jak? Hledat, kde a kdo by jim mohl pomoci. Občas se vyplatí použít nějaký vyhledávač. Existuje popis krok za krokem vytvoření účtu v češtině (aspoň 2 weby). Ale existuje také podpora při založení účtu (aspoň 1 web). Existuje manuál v češtině. Něco zdarma, něco se platí. To je jen co já vím. Nehledám, ale našel jsem. Chce to vlastní iniciativu, obětovat trochu toho "lidského sádla".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den.
Zakladam ucet podle navodu, ale bohuzel nepodarilo se mi sehnat uplne aktualni navod, takze se nektere veci lisi.
Narazil jsem na problem pri vyberu Marginu. Mam na vyber Reg T Margin a nebo Portfolio Margin.
Nikde nan netu jsem k tomu nenasel vysvetleni a se svoji anglictinou nejsem schopen smysluplne prelouskat co je v napovede.
Jedna se o zalozeni uctu s vkladem 10.000$ pro obchodovani Futures.
Dekuji za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

misak: dekuji.

Tak puvodne jsem myslel, ze si zalozim ucet s 5000$ na kterym budu papertradovat a az budu chtit zacit naostro,
ucet doplnim o dalsich 5000$.
Ale kdzy jsem presel k udajum o fundovani uctu a vepsal 5000$ tak mi to nepustilo dal.
3web.dkm.cz/danza/ib.jpg
a tady je odkaz na napovedu www.interactivebrokers.com/en/accounts/fees/minimumDeposits.php

BTW: pri vyberu obchodnich nastroju jsem vybral pouze US Futures, zadne akcie apod.

Chapu dobre, ze nyni je zakladni vklad na ucet 10.000$ ?

Dekuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...