Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zaškolení v užívání IB


nikator

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 310
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Před 3 dny(15.12) jsem si chtěl otevřít ebook daytrading s IB a místo otevření mě systém cbprotect požádal o můj acces code, zadal jsem ho a nebylo mi vyhoveno, dle PC chyba na straně cbprotect. Tudíž předpokládám že ebook není nyní přístupen nikomu. Je to tak? Před týdnem jsem s tím neměl sebemenší problém.
Díky za odpověd.
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Paveln díky,
v sieře to mám zmáklý, ale nemužu to nastavit přímo v IB. 30letý Bondy mám se zlomkem jako na grafu, ale 10letý bondy, Který chci testovat, nemůžu nastavit na požadovaný formát ve zlomku. Tyto dluhopisy mají velké volume a nejsou moc volatilní, tak si myslím, že by se daly obchodovat s menším účtem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to ramir001:
já teď zkoušel otevřít ebook a normálně mi fungoval,takže chyba bude jinde než v odepřeném přístupu ze strany Finančníka.
Neformátoval jsi HDD a nestáhnul sis pak ebook znova? Nebo jsi ho nevymazal a opět nestáhl? V tom případě napiš Petrovi a pošle Ti nový kód.
Jinak nevím čím by to mohlo být.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 týdny později...

Zdravím vás všechny,snad nebude vadit,když použiji toto vlákno.Před nedávnem jsem si založil účet u IB,dnes mi přišel dopis od IB s "přístupovou kartou"nebo jak se tomu říká :).Chci se zeptat je potřeba ji nějak aktivovat,nebo něco podobného?Máte ji také nekdo?Ke svému účtu se přihlásim normálně a nic dalšího to po mě nechce.Mohl byste mi někdo poradit.Předem děkuji
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ano dopis tam je,pořádně dlouhý a anglicky :),já se ho pokusím pomalu přeložit(anglicky se teprve učím),jen jsem si všimnul,že v dopise uvádějí něco o 14dnech,tak jsem se bál,abych na něco nezapoměl a nezpůsobil si nějaké zbytečné problémy,děkuji za odpověd doublebay,hodně jste mě uklidnil.
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 3 týdny později...

Nemate nekdo zkusenost s nastavenim grafu primo v tws?
mam maly problem - na starem notebooku jsem si otevrel nejdriv platformu tws, tuto jsem prekryl grafem s komoditou , ktery jsem si roztahl na celou plochu a nasledne ho castecne prekryl (1/4 obrazovky) t-sim. Toto mi vyhovovalo, bylo to dostatecne prehledne a nemusel jsem pouzivat dalsi monitor. bohuzel na novem notebooku nelze graf (ALE JENOM graf, ostatni okna ANO) prekryt opravdu nicim . kdyz otevru dalsi, nove okno se mi sice otevre, ale zustane skryto za oknem grafu. mam za to, ze jsem pri nstalaci tws neco spatne nastavil,ale nemuzu prijit na to co. v ostatnich programech s prekryvanim oken problem nemam. Opravdu jenom v tws a jenom s grafem. mam win xp.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...