Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zaškolení v užívání IB


nikator

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 310
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Ahojte,

mal by som jednu prosbu, v minulosti tu bolo nasledovné video: ibkb.interactivebrokers.com/node/1172 ,konkrétne sa v ňom jedná o prevod CAD na USD. Dávnejšie som to skúšal i s EUR, ale v súčastnosti, ak postupujem podľa tohoto videa, tak mi tam nejde zobraziť EUR/USD. Nie je tu niekto, kto s tým má skúsenosť z poslednej doby a vedel by mi poradiť? Už nejakú dobu neobchodujem europske trhy, ale z minulosti mi tam zostala malá strata v EUR a chcel by som to previesť na doláče len neviem ako.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, právě jsem dostal info o aktivaci ůčtu IB ale peníze ještě nemám fundovány. Do Trader workstation se přihlásím v pohodě ale do Webtrader mě to přihlásit nechce, nevíte kde by mohl být problém? Taky mi nejdou data ale to bude asi tím že tam ještě nemám finance. Předem díky za info.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Prosim Vás, může mi někdo poradit jak nastavit v TWS alerty. Napříkld vypíšu opci na ceně 870 a chci abych byla upozorněna když cena dosáhne 860. Moc bych Vám byla vděčná kdyby mi někdo pomohl. Nepište hlavně odkazy kde to na stránkách IB najdu to mi nepomohlo. Potřebuji přesný postup. Ještě jednou moc děkuji.
Hanca

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hanca:

1.způsob - otevři si v TWS graf toho kde chceš nastavit alert,přímo v grafu je políčko "ALERT",klikneš,unístíš na požadovanou hranici a potvrdíš.

2.způsob - v TWS by jsi měla mít v záložkách(page) tu která se jmenuje "ALERTS".Je to v principu stejné jen tady musíš celou tabulku vyplnit ručně od zadání akcie(opce) až po jeho cenu.

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cyberice Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím,
>
> dokázal by někdo popsat jednotlivé sloupce?
> co nich je vidět a proč některé neukazují žádnou
> hodnotu?
>
> a nakonec co přesně je vlastně vidět na tomhle
> obrázku?
>
>


Jmenuje se to DOM (Depth of Market). Znázorňuje to hloubku trhu, tzn. že tam vidíš aktuální cennu (nejspíš to modré) ve sloupečku Price.Podívej se například na cennu 801.80. nalevo od ní ve sloupečku Bid Size je hodnota 82. to znamená, že 82 lidí má nastavený limitní příkaz na vztup do dlouhé pozice a naopak, když se podíváš nad aktuální cennu na hodnotu price 802.00 Můžeš vidět, že 54 lidí má nastavený limitní příkaz na tuto cennu a jakmile ji dosáhne vztoupí do krátké pozice. Někde je tady určitě článek o DOMu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravim, prosil bych o informaci, zdali je možné propojit platformu IB Web Trader a Sierra Chart. Před pár dny jsem si otevřel účet u IB a stáhnul platformu Web Trader. Hledal jsem nějaké propojení, jaké bylo ve starší verzi manuálu pro Trader Workstation ale nic sem nenašel. Tak nevim, jestli si musim taky stáhnout TWS nebo jestli to jde bez toho. Taky sem se chtěl zeptat, jestli pro propojení s IB je stále třeba Sierra level 3. Děkuji.
Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...