Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zaškolení v užívání IB


nikator

Doporučené příspěvky

Dobrý deň,

oťukávam si platformu TWS a mal by som otázku ohľadom margin impact. Prosím vás, aký je rozdiel medzi: current, change a post-trade ??

Prečo sa mi požadovaná marža zobrazuje v stĺpci "Change" ? (nedáva mi to logický zmysel; change = zmena)

Ešte jedna otázka. Tie margin v stĺpci Change sú pravdepodobné intraday, kde ale zistím overnight ?

Ďakujem !!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 310
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Marti_SK:

z uvedeného okna je možné poslat nákupní příkaz. Sloupce Current, Change a Post-trade ukazují to, co je tam napsáno tedy Aktuální stav, velikost změny pokud obchod provedeš a stav okamžitě provedení. Ty 2$ v řádku Equity představují velikost komise, změna velikosti účtu po případném dalším pohybu ceny tam zobrazena není. Je vidět, že screenshot je z okamžiku, kdy už máš nějaké otevřené pozice a stav Marginu tomu odpovídá. Ano, těch 1844 je intraday, overnigth je dvakrát tak velký.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím vás pekne. Je možné v platforme od IB nastaviť niečo také, že keď zadám MARKET príkaz, tak s tým príkazom sa mi zároveň aktivuje aj [bold]prednastavený[/bold] SL a TP ? Jednoducho, aby sa jedným klikom hneď nastavili tri príkazy. Je to možné ? Ak hej, tak ako prosím ?

Ďakujem !

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Obelix Napsal:
-------------------------------------------------------
> to Marti_SK
> u MARKET príkazov to nejde nastaviť STP a PT iba
> ku čakačkam ako LMT

Tak o tomhle tvrzení by se dalo s úspěchem pochybovat, pomocí presets to jde úplně snadno bez ohledu na vstupní příkaz, ten může být LMT, MKT i STP. Kliknutím na Bid nebo Ask vyberu směr obchodu, klik na Transfer, a je to .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ok díky, pozrem to.

Inak to je pravda, že cez IB je možné zrealizovať len 3 intradenné obchody behom 5 dní ????!

To akože vy všetci čo tu obchodujete intradenne máte účty vyššie ako 25 tis. USD ?

Ja som chcel začať obchodovať futures intraday, avšak niekedy vykonám aj každý den obchod, takže mám smolu ? :( :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

chtěl bych poprosit o radu, ale nevím jestli jsem ve správném vláknu. Ale přesto to zkusím:)

Když zadám vstupní příkaz v Sieře "pošle se" do TWS, ale tam jen visí a čeká na potvrzení.

Nejde to nějak nastavit, aby když zadám příkaz je hned vyplněn i v TWS??

Předem děkuji za odpovědi.

Libor

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...