Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zaškolení v užívání IB


nikator

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 310
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky


Dobrý den,
děkuji za odpověď. Již jsem to zkoušel. Nejdříve jsem Jawu upgradoval, potom odstranil z počítače a nahrál znovu. Ale stále to nejde. Po zapnutí naskočí aktualizace, když potvrdím next, chvíli hledá a potom se objeví: Could not communicate to the network server, error O. Tak nevim. V každém případě ještě jednou děkuji za odpověď.

S pozdravem M.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

Chtěl jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s užíváním účtu Individuals age 26 or younger 3.000 USD. Jde mi o to, abych si otevřel účet na kterém budu moct sledovat real-time data a papertradovat na YM, rozhodně nechci živě obchodovat s takovou podkapitalizací. Poplatky jsou tam 10 USD za obchodní neaktivitu a 10 USD za data z USA, což je pro mě přijatelné, pokud máte nějaké zkušenosti atd.. budu rád za každé info ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

díky za odpověď. Už to funguje normálně. Měl jsem nainstalovanej IE 7. To fungovalo bez problémů, nějaký čas pak se přestala stahovat automatic. aktualizaceTWS. Přeinstaloval sem na IE 8, mam Windows XP a bylo to ještě horší. Z obchodní platformy nešlo přejít na Account management. Tak jsem se opět vrátil na tu 7 a teď funguje všechno normálně. Tak nevim čim to bylo.

Ještě jednou díky za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 1 month later...

Dobry den,mam založený účet u Interactive Brokers,ale nemohu přijít na to jak si zadat symboly-zktatky komodit do systému.Broker mi sdělil že si to tam musim nejprve zadat,ale nic víc.Dohledal jsem na financnikovi, že musim najit sloupec Underlying,ale bohužel bez úspěchu.Chci dělat poziční obchody.Děkuji moc za radu... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

×
×
  • Vytvořit...