Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

zisk z obchodovani


oldas

Doporučené příspěvky

Tak včera se mi povedl kasaštik. Zhodnotil jsem na Russellu svůj účet o 100 %. Myslím, že dost podstatný vliv na tomto úspěchu má i kniha Market Wizards, kterou právě čtu. Jeden obchodník tam popisuje, jak brutálně pyramiduje, když jsou splněny všechny jeho podmínky pro obchod a že používá jak fundamentální, tak i technickou analýzu (mimochodem knihu každému vřele doporučuji k přečtení). Celý víkend jsem se nemohl dočkat pondělka a úplně jsem cítil, že udělám velký obchod.
Už od pátku jsem na 90 % věděl, že v pondělí to půjde hodně nahoru. V pátek se totiž indexy dostaly na důležité historické supporty a odpoledne se od nich odrazily pěkný kus nahoru. V noční seanci to ještě kus vystoupalo, takže moje představa byla taková: nejdřív to po otevření půjde dolů a pak se to otočí a večer to zavře kousek pod high. Přesně tak se i ve skutečnosti stalo.
Pondělní ekonomický report byl sice negativní, ale ne zas až tak moc. Co bylo pro mě důležitější, že celé dopoledne se na CNN nemluvilo o ničem jiném, než že stát podpoří Citi Bank 20 miliardami USD a všechny důležité evropské burzy šly nahoru. Což byly důležitý fundamenty, které podpořil mojí technickou ideu.
Takže jsem nakoupil za 408 jeden kontrakt, hned jak se to otočilo na včerejším high. Pak už jsem jen pyramidoval až do osmi kontraktů. Ale vždy jsem už měl SL minimálně na B/E. Říkal jsem si, že se nesmím nechat za žádnou cenu vyhodit a zavřu to až ve 22:00. SL jsem tedy držel zhruba 5 tiků pod EMA 34. 10 minut před desátou mě to ale vyhodilo (o 50 % níž, než jsem už měl několik minut předtím). Protože se to začalo zase prudce otáčet, tak jsem tam hned naskákal nazpátek postupně 3x po 4 kontraktech a zavřel jsem to kousek pod high utahanej jak štěně, ale moc šťastnej

Martin.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 209
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 5 týdnů později...
  • 10 months later...
  • 2 týdny později...
  • 2 years later...

×
×
  • Vytvořit...