Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

zisk z obchodovani


oldas

Doporučené příspěvky

Truncus o co je nejaky vypis ktory sa da aj jednoducho sfalsovat viac uveritelny ako tvrdenie?
ja nemam za potrebu ukazovat nejaky vypis. Bavime sa cisto na motivacnej urovni, a na tom ze netreba si stanovovat limity, ja som sa od kedy som tiu prikvitol na toto forum a na financnika netajil tym ze v tradingu chcem ziskavat vecsie peniaze ako z podnikania, inak by som svoje dve firmy asi nenechal plavat, inak by sa mi to neoplatilo. co dava logiku.
Podme ale k meritku veci, tu neje dolezite moje ci pavelove zhodnotenie tu je dolezite vase zhodnotenie, kazdeho jedneho z vas. Niekto sa tradingu venuje roky rokuce, a nechapem osobne ako sa moze uspokojit s malym ziskom, povedzme 4 % mesacne. Treba makat, nefnukat, nehladat nejake vyhovorky stale.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 209
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

borax to je take tvrdenie ako keby si povedal. No sakra, preco ja podnikam a vozim sa na renaulte a ten sused vedla podnika a ma doma dve baworaki?
To ze tebe sa nedari nemusi mne. moze ale na to mam krizovy scenar. Cize netreba sudit ze ked ja ta aj automaticky teba to caka. K tradingu som od zaciatku pristupoval inak, takze mozno sa mi bude darit do konca zivota, mozno o mesiac vybielim ucet. to su vzdy len dohady. Ja sa bavim na urovni realnych vysledkov z paperu a live.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger :

ide o to, čo je pravda a nie je. Sfalšovať sa síce dá skoro všetko, ale tým svojím výpisom by si zvýšil doveryhodnosť svojej argumentácie. Tak prečo ho neprezentuješ ? Či už je falošný alebo nie.. ;) Takto zostávaš v rovine človeka, čo len niečo tvrdí. Ale na fóre si trader na to zvykne... :) Pravdu máš v tom, že intraday trading by sa mal robiť pre vačšie ročné zhodnotenie ako cca 50 % už len pre to riziko, ale ďalšie tvoje tvrdenia...ale nemá to asi význam...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 tom_swing:

Docela je, protoze kdyby tam zacernil co potrebuju, tak z toho uctu neuvidis vubec nic....

Jinak je to docela sranda vlakno.. je zraly tak na zavreni, ale doufam ze to tu admin jeste chvili necha... Ctu si to tu jako dikobraz kranni kave... (blahe pameti casopis s vtipama) Jedinej kdo tu mu ma relativne normalni prispevky je Pavel.K.... Krakra sice napise ze obchoduje 6 let, pritom v roce 2009 byl jeste na demu..(nebo zase, ale to je celkem fuk). to je nic proti nicemu, jen chci zorientovat novacky, ze nemuzou verit vubec nicemu. Az casem poznaji i z tech prispevku kdo tu pise prezvejkane knizky, a kdo realne obchoduje. Pochopte ale (opet) jednu vec. Je rozdil dosahnout ty "stovky" procent na ucte 2k kdy vyhaluzis par obchodu, a je rozdil dosahovat stabilne uz jenom zisk... Radove pak vyjadreny cca 8-12% mesicne. Protoze jaksi % zisku se odviji z vychozi castky ze ano. Opakuji jeste jednou slovo STABILNE... To je jaksi muj cil. Jo a jeste ty % uvadim vzdy na jeden kontrakt v pomeru k uctu. Zbytek je MM. Ty excelovsky vypocty od strangera jsou zatim "top"... No doufam ze se to jeste rozjede, ale mozna by se melo zakazat novackum sem nahlizet. Pak by to mohlo byt ok. Novacek se ani nahodou nepriblizi k zadnemu cislu ktere tu zaznelo.. a nepriblizi se k nemu ani za rok ani za dva... Samozrejme muze se najit talent co jede RRR 1:4 se 78% stabilne... to je pak "mazec" ;) Ale pro vetsinu papetrtradistu toto vlakno bude tezka smrt protoze to budou chtit napodobit.

Takze tak

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Truncus obavam sa ze keby som dal vypis az vtedy by to rozprudilo burku. Preto ho nedavam a je mi jedno ci mi niekto veri alebo nie. Ved ani paper vysledky, ani vysledky a obchody ktore som tu prezentoval v realnom case mi nikto neveril. Takze co na tom zmenim? Ako som pisal tu neide o mna ale o zisk z obchodovani o com je tato tema.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger :

Ide o tvoje tvrdenia, teda či možeš svoje názory podložiť niečím lepším ako paper alebo výsledky obchodov v reálnom čase. Pretože výsledky reálnych obchodov sú len jednotlivé obchody, len live výpis za nejaké obdobie, v tvojom prípade od marca ukáže fakta. A či už niekto verí, či je výpis sfalšovaný alebo nie ťa predsa nemusí zaujímať. Píšeš, že sa obávaš o búrku. To sa mi moc nezdá, pretože často svojimi názormi urobíš búrku a to ťa nejak netrápi. Tak teda, podpor svoju argumentáciu live výpisom a nechoď okolo toho ako mačka okolo horúcej kaše s výhovorkami.
Téma je o zisku z obchodovania. Ty tu dávaš údaje o svojom vysokom zhodnotení. Na podporenie tejto témy, že to je možné, dáš teda live výpis so začiernenými privátnymi údajmi a hneď zvýšiš doveryhodnosť svojej argumentácie...)
Pochop jedno, paper, pár live obchodov, backtest nie je reálny výpis z účtu... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 tom_swing:

No to je hezke, akorat ja takovy vypisy nemam. Aspon si teda myslim :) jsem na notasu a nemam tu zadny vypis tak nevim jestli mi tam pisou mesicni zhodnoceni... nicmene jsi v tech cislech o kterych mluvim. Myslim ze tady problem neni... ;)

2 stranger:

Ale co by. Tech par screenu co sem hodis je ok. To ti veri uplne kazdej. Proc by neveril. Zaloz si vlakno a supej tam kazdej svuj obchodni den. Vis kolik takovych vlaken tu bylo ? A hadej ktere z nich jeste dnes funguje... ;) muzes ale jenom jednou... ano nula je spravna odpoved. A o tom to je.

Jen pro ty co mne neznaji.. obchoduji live od roku 2007. Od ledna 2011 jsem presel na fulltime, ale diky tomu ze muj mesicni badget je ponekud vetsi, tak jsem po roce opet presel do rezimu "trading pri praci" a nemuzu si stezovat. No mozna prvni zkusenost z full, ty nervy atd.. kdo zna, vi o cem mluvim... pak mne potkala nehoda kdy sem byl nabran s multi kontrakty do pozice a vypadly data z burzy...takze jsem prisel o dost penez, ale to je zivot, jede se dal.

Rob

2 spec799: Jestli tu chces mermomoci sfalsovanej ucet od brokera i od me banky.. jako screen, tak mi dej tak hodinu.. obojiho se ti dostane. To si nemyslel vazne ze ne ? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Truncus vo vsetkej ucte k tebe a podobnym ktory vyzaduju odo mna vypis.
Ste normalny? Dat vypis od brokera za cele odbdobie poukazuje na to akymi financnymi prostriedkami dany trader disponuje. TO si kde toto videl, aby niekto ti ukazoval kolko zarobil? Ked sa stretnu podnikatelia a rozpravaju sa , ako sa im dari, ake maju zakazki atd, to jeden druhemu neuvery pokial mu neposkytne vypis z jeho sukromneho alebo firemneho uctu? Si si vedomi toho co odo mna ziadas? akoze s tym som sa este nestretol!!!!!

Uzavrime to tak, ze jednoducho som klamal a dajte mi uz pokoj s tym vypisom!!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger :

Mne je fakt jedno, či dáš výpis alebo nie. Reálne obchodujem FX viac rokov i keď sa neangažujem na fóre, ale na FX chate. Chcel som len pomocť nováčkom, aby nezblbli z týchto rečí, čo sa tu vedú... :)
Zhodou okolností som videl traderov a ich výpisy, koľko zarobili a bez začiernených privátnych údajov. Ty to nedáš ani s tým, tvoja vec, ale nečakaj, že každý bude veriť tomu, čo píšeš... Ono existujú aj auditované účty traderov, verejne prístupné,(samozrejme také niečo sa nemože žiadať) ale chápem, že ty dávaš stovky % ročne z účtu, rátam z 5000 dol. je máj a už si zarobil toľko, že sa to neodvážiš ukázať a súčasne sa s tvojím povodným účtom hrá tvoja žena, ktorá ho preklikala, ty to dovolíš a dopĺňaš tam financie.

"vytvoril som si offshore firmu (vyhody nemusim popisovat) a zalozil si novy ucet u brokera, ten povodny som nechal ako treningovy ked skusam nieco nove, alebo ked si chce zena len tak kliknut (dnes som posielal tam nejake peniaze lebo cely preklikala)"

Ale klídek, už ťa nebudem obťažovať niečím, ani dotazmi. Veľa šťastia želám v live tradingu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Rob99: nevím, jakého máš brokera, ale u IB není problém vygenerovat si "statement" za jakékoli období.

To stranger: údaje o výši účtu stačí začernit a nechat jen období a procentuální zhodnocení (tak jak jsem to udělal já, a mimochodem, tvoje srovnání toho výpisu s fotkou nějakého auta docela dost kulhá...) - z toho fakt nelze poznat, kolik peněz máš (i když víme, že asi moc ne, když jsi prozradil, že nemáš ani na obchodování ropy). Chápeš?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...