Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

T SIM+


legis

Doporučené příspěvky

Ahoj zdravím všechny, právě řeším co mnozí přede mnou-koupil jsem si nový notebook s Vistou a nefunguje mi TSim, přičemž na starém notebooku s Windows XP mi to fungovalo normálně. Zkoušel jsem všechny možné i nemožné instalace a odinstalace a nic. Vystřídali se mi snad všechny možné chybové hlášky . Chtěl jsem se zeptat jestli někomu funguje TSim na Vistě. Když dám totiž na ikoně vlastnosti, tak tam je možné nastavit konfigurace pro různé typy Windows, ale ne pro Vistu, tak nevím. Těšil jsem se jak se mi bude obchodovat na novém not... a teď budu muset hledat náhradní řešení:-((( Mějte se a jestli něco víte, tak budu rád když odepíšete.
Díky s pozdravem Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 261
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahojte všichni,
tak jde TSim i na Vistě, teď se mi to podařilo rozjet. Udělal jsem novou registraci na Tradingsimulation a stáhl jsem si nový ještě neinstalovaný TSIM a taky API. Nainstaloval jsem API a pak Tsim a ejhle ono to funguje. Netuším proč to předtím nešlo, možná, že každá instalace Tsim má omezený počet instalací. Takže všem, kdo mají podobné problémy, tak přeju hodně štěstí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Přeji všem hezký den a rád bych požádal o pomoc. Tsim mi funguje v reřimu "simulator", ale když přepnu na "live" tak už ne, již se na to ptal "Rbitter", ale žádné řešení jsem nenašel. Na účtu mám 5120 USD a margin na ER2, který jsem chtěl zobchodovat v hlavní obchodní hodiny, je tuším 2100 usd, nebo se pletu ? nebo je nutné mít vyšší účet ? Předem děkuji za odpověď. Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj vsem, prosivam vas o radu k TSimu. Jde o nasledujici. Custom symbols 3 a 4 sem si naeditoval na 2 kontrakty. (Kvuli rychlemu revers). Pokud jsem v simulate modu, pak pokud pouziju prave timzto tlacitkem jakoby revers, pak se mi objevi i orders. Pokud jsem v live modu, odreds se mi uz neobjevi. Nevim co s tim.. Mate nekdo nejakou podobnou zkusenost? Diky moc..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Nazdarek, mam ponekud jiny dotaz, ale urcite se nekdo najde, kdo bude znat odpoved. Umi nekdo z Vas nastavit v TWS od IB toto: po vstupu do pozite (uz jsem v trhu) si nastavim v TWS PT a SL. Jak to mam udelat, abych nemusel pouzit T sim+, ale primo v TWS fungovalo, toto: pri uskutecneni PT a nebo SL se mi druhy prikaz sam zrusi (bud SL pri prorazeni PT a nebo PT pri vykopnuti na SL).

Diky moc Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Přeji hezký den a rád bych požádal někoho o radu.Podle vývoje trhu v ID chci zadat pokyn např. 2 ticky pod/nad určitou SR úroveň a trh se v té době nachází nad/pod touto úrovní.Zkouším zadat pokynem Limit a nebo Stop, kdy si nastavím za jakou cenu chci koupit/prodat, ale nikdy mě to nepočká až se trh na tuto cenu dostane.
Děkuji moc...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

to milano: Pokud zadáš stop příkaz nad/pod cenu neměl by se vyplnit dokud se ho cena nedotkne.
Ale když zadáš Buy limit nad aktuální cenu tak se vyplní hned po odeslání. Pokud očekáváš ,že se cena vrátí musíš používat
buy limit pod aktualní cenu a sell limit nad akt. cenu.

to jirkafinancnik: www.interactivebrokers.com/php/webhelp/webhelp.htm

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...