Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

T SIM+


legis

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 261
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

drvr: otevření reverzní pozice jde jednoduše udělat tak, že zadáte opačný příkaz s dvojnásobkem kontraktů než máte v obchodě. Tedy mám koupený jeden kontrakt, chci otočit pozici, tedy prodám dva.

Automaticky by měly být zrušeny původní stopky a profit targety a nové PT a SL by měly být umístěny. Je třeba to ale zkontrolovat...

Jarda101

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtěl bych se zeptat někoho , kdo má zkušenosti se zadáváním příkazů v TSIM+ živě.Mám nastavený základní SL 1 a zaškrtnuto okénko Trail.Při simulovaném obchodování vše funguje tak, že SL se posouvá při každém pohybu v mém předpokládaném směru ( neboli se SL snižuje) až v tom dobrém případě na 0.Přepnutím ze simulace do live to opravdu tak funguje také a ten SL je podle příspěvků, které jsem si tady přečetl, umístěn u IB a v případě , že jde trh proti mě,mě tento SL ochrání?
milano

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 4 týdny později...

Dotaz ohledne B/E.
V Tsim+ je v nastaveni mozno nastavit pocet ticku, ktere pridam k B/E, ale nikde jsem nenasel jak zapnout aktivaci funkce B/E. Mozna jsem natvrdly, break even chapu, ale nevim, jesti je to automaticka vec, nebo je nutno tuto funkci nekde aktivovat. Prosim pomozte.

Dekuji

Standa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Nevím si rady, nevíte jak ten "krám" rozchodit? Mám verzi TWS 872.6, API 9.10, ale přeinstaloval jsem ho dle wiki na nižší API 8.70 jak je doporučeno z toho odkazu, v TWS mám zaškrtnutý socket klient, v místním jazykovém nastavení mám tečku místo desetiné čárky a přesto mi TSIM hází tuhle nehezkou hlášku... Navíc při instalaci API z wiki mě hází následující hlášku při instalaci. Už jste tuhle situaci někdo řešil?

3712

3713

Link to comment
Sdílet pomocí služby

První hláška,znamená,že nemáš nainstalované API,nebo je nekorektně nainstalované.
Druhá hláška je,že ten soubor využívá nejspíše právě teď jíný program.Osobně dávám ignorovat a pokračuji.Potom když stále blbne Tsim,tak odinstaluji obojí a dám repete.někdy i třikrát.Hodně štěstí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...