Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

T SIM+


legis

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 261
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý večer.
Dlouho již používám TSim+ bez problémů. Dnes při normálním spuštění nejprve TWS, pak Sierra a pak TSim se mně objevila hláška:
Run-Time error '450' ,
wrong number of arguments or invalid property assigment.
Když zmáčknu OK (nic jiného mně nezbývá) objeví se obrázek, ale všechna okna jsou "slepá" a nejde s tím nic dělat.
Když jsem to chtěl znovu stáhnout, tak po mně chtejí přihlašovací jméno a e-mail. Vyplním to a je mi oznámeno něco jako že jsem registrován a nedostanu se k novému downloadu. Nevíte co s tím?
Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky. Už jsem to znovu nainstaloval, ale při instalaci dostávám hlášky, že jakési soubory ve složce WINDOWS jsou v užívání a já se přes to dostanu jen zmáčknutím IGNORE. Mám v počítači bordel a musím nechat přeinstalovat XP. Aspoň si od obchodování nějaký čas odpočinu. Pak se ozvu. Ještě jednou děkuji za snahu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Prosba o pomoc
Po nové instala Sierry verze 137 jsem byl upozorněn na zastaralou verzi API. Tu jsem nainstaloval z IB. A tím pro mě začal horor. Samozřejmě nejel a nejede TSim+. Hlásí mě to:

Run-time error-2147417848(80010108)
Automation error

V případě že to spustím zároveň s TWS tak mě to nahlasí chybu ve Windows a uzavře aplikaci TSim+.

Prošel jsem zde všechny příspěvky a také v diskusi VIP. Několikrát jsem přeinstaloval TSim+, API - pro TSim+, Javu, TWS a stále nic. Už z toho začínám být zoufalý jak to rozchodit.
Tento softvare jsem si oblíbil pro jeho jednoduchost a nerad bych o něj přišel.
Prosím proto kohokoliv kdo je to schopen a ochoten to vyřešit o pomoc.
Mnohokrát děkuji za pomoc.
Hezký den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Martin
Díky za radu. Zkusil jsem to a bohužel zase nic. Sierra je tam nejstarší ver.135. Bohužel neustálým přeinstalováním mě začíná dělat už i Sierra problémy. Co jsem po dvou dnech boje zjistil je že je tam problém a API. TSim+ potřebuje 8.71 a naopak nejnovější verze Sieery má zase s touto API problémy.
Teď jsem ve stádiu kdy TSim+ hlásí Run-time error 450 a po spuštění je totálně mrtvý.
Tak už nevím co s tím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já jsem s Tsimem bojoval urputně, viz příspěvky nahoře, a vybojoval jsem to. Pustil jsem to však okamžitě z hlavy, takže budu možná psát zmateně. Když jsem se snažil nainstalovat nový Tsim, tak jsem dostával hlášky o jakýchsi souborech dll, které se používají a proto se nedají instalovat, dále jsem tam měl jednou i hlášku s ...automation... . Pamatuji se, že jsem přišel na to, že když Tsim odinstaluji, tak měkteré soubory zůstanou otevřené. To jsem zničil zmáčknutím ctrl+alt+del, tedy spuštěním správce úloh, tam jsem ty úlohy ukončil a pak se mně podařilo Tsim nainstalovat korektně. Dodnes chodí. Chvála Pánubohu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Tak se mě podařilo rozchodit TSim+.
Pokud to chce někdo také zkusit tak mám pro něj následující postup, který mě zabral.
1. odinstalovat TSim+
2. odinstalovat z TWS soubor API - je zde nahrán automaticky při instalaci TWS, API v nové verzi TWS nespolupracuje s TSIm+, proto jsem je odinstaloval. Když jsem odinstalování neudělal tak mě TSim+ nefungoval. API které je nahráno v TWS automaticky se asi bere primárně před API nainstalovaném dodatečně, proto to smazání v TWS.
3. Stáhnout si API Switcher a přepnout na verzi 871. V případě že vám to bude hlásit že to nejde přepnout, že některý program API používá, tak restartujte počítač a pak to lze přepnout.
4. nainstalovat novou verzi TSim+
5. restartovat počítač
Takto mě to šlo spustit na Win.XP.
Snad to někomu pomůže
Hezký den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Po preinstalovani PC se mi nedari stahnout Tsim nepusti me to na download page mate stim nekdo zkusenosti?? Po zadani jmena a emailu mi to napise:

An Error Occurred

Notice: Our records indicate that you are already subscribed to this list and have verified your subscription.

na email mi nic nepride a nemohu si tsim stahnout(((

avatar

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
rád bych se zeptal na možnost použití 2 Tsim současně.
Nezkoušel jste to někdo ? A jde to vůbec ? Nevím jestli třeba nebudou problémy s příkazy jdoucí do IB ?
Zkoušel jsem jet na Tsim dva trhy současně, ale pokud jsem na jednom zadal close all tak mi to bohužel zavřelo i druhý trh- proto 2 Tsim...

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...