Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

T SIM+


legis

Doporučené příspěvky

zdravím všechny, kteří jsou dále než já :-),
tak jsem se dnes nějak dopracoval toho, že mi začala fungovat TWS, pak jsem spustil Sierru a nastavil dva základní grafy YM a ER2 - je to dobrý pocit vidět se hýbat trhy. a pak jsem spustil TSIM - nejprve nešel - tlačítka byla "zamlžena", ak jsem exitoval (Tsim) a najel znovu a tlačítka byla zářící a také se míhaly číslice a hodnoty. chtěl bych se zeptat, zda když jedu v módu Simulace a zkusím nakupovat a prodávat - ovšem s ostrou verzí IB TWS,zda skutečně jenom simuluji????
můžete mi to někdo z vlastní zkušenosti poradit?
dík.
Tonda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 261
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravím všechny, tak jsem tady znvou.
na stolním PC jsem "rozchodil" všechny - TWS, Sierra a TSIM a zkoušel včera simulovat obchody - je pěkné vidět jak lítají USD nahoru a dolu. ale to jsou jen začátky zvládání "techniky" obchodování.
můj problém je zase notebook - ukončil jsem na velkém PC a přešel na NB a TWS a Sierra naběhla, ale TSIM napsalo hlášku: V aplikaci TSim+ došlo k potížím je třeba ji zavřít." a informovat Microsoft ? tak nevím co mám zase špatně??
BTW - zkusil jsem ještě study WCCI - nahát ftrade a nastavit, ale házelo to hlášku každou vteřinu : Win. Error code: 126 of first att....
ale to si pročtu diskusi. teď mne zajímá, proč nenabíhá TSIM. nevíte?
večer odjíždím a na ten notebook bych to potřeboval.
dík.
Tonda :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

antmat
viz problem cislo 1. to si taky muzes dohledat v diskuzi. Presny navod jak tuto chybu opravit je pouze v tom, preinstalovat windows, to zabira asi nejcasteji. Ale muzes si precist cele vlakno a uvidis sam.

viz 2. ano Tsim bezne automaticky spusti stranku o tradingu. Kdyz neni spojeny s nejakym dodavatelem dat, tak je zamlzeny, nema odkud brat data.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cau,
tak virus sem uz prekousnul... ale co mi ted furt dela problemy je hlaska: "Component 'Tws.ocx' or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid"
Netusite nekdo kde je chyba? Nejde mi to ani spustit. Tohle tak vyskoci vzdy pri spiusteni a zkousel sem to preinstalovavat uz nekolikrat..
Diky za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

nainstaloval sem tsim+

ale!

nikde nemam ikonku na spusteni programu neni nikde ani ve start nabidce ani na plose.

instalace probehla vporadku (ze zacatku delal problem s nejakym souborem dll skype ktereho sem vypnul) instalace kompletni

v souboru kam sem instaloval je vse ale nikde nic na zpusteni?

kde mam problem?

dik
avatar

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...