Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

T SIM+


legis

Doporučené příspěvky

S tou první hláškou jsem se taky natrápil. Vyřešil jsem to tak, že jsem TSIM i API odinstaloval, obnovil jsem systém z minulého dne a pak jsem to znova nainstaloval. Nejprve TSIM a pak až API. Takhle to fungovalo mě, ale než vrátíš systém, tak to zkus napřed jen restartovat, někde jsem tu četl, že to pomohlo, ale ověřené to nemám. Tu druhou hlášku můžeš bez obav ignorovat. Pokud vím, řešili to tak všichni včetně mě a problémy s tím nebyly.
Přeji mnoho úspěchů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • Odpovědí 261
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

rbitter:

taky se mě to stalo. Vyřešil jste to nějak? Já jsem přeinstaloval IB API, ale nevím jak to dopadlo. Od té doby jsem nedal live příkaz. Ale když to zkouším na testovacím účtu a dám live tak to funguje. Ale to fungovalo i před tím a na ostrém účtu to příkaz nezadalo... Co s tím?????

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zoufalství největší...

...mám s chybou Tws.ocx a pokusy instalovat API. Stále se mi nedaří nainstalovat API - vždy se objeví hláška že Olepro32.dll se používá atd..... Zkoušel jsem to i v nouzovém režimu, v místním nastavení mám změněnou i tu tečku... Nefunguje mi tak s ostrým IB ani Tsim ani Bracket Trader. Měl by pro mě někdo nějakou radu? jestli jsem hledal špatně, tak se omluvám, ale žádný postup,klterý by se osvědčil jsem tu zatím nenašel...

:S

Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vonV,

prvně - Start/nastavení/ovládácí panely/přidat odebrat programy
odinstalujte vše co souvisí s TWS, tedy API, Bracket Trader, Tsim, TWS od IB (real i simulaci, nebo demo) a Javu, klidně ještě ručně smažte vše co po nich zbylo (C:\program files\atd a C:\JTS\),
nakonec restart PC

Nainstalujte Javu, TWS, API k Tsim, Tsim
zkuste pokračovat v instalaci i přes hlášku, že se nějaký soubor používá, u mne to tak bylo a vše funguje tak jak má.
Snad to pomůže :-).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Moger,
v t sim+ můžeš zadávat příkazy jak chceš, tedy nemusíš vystupovat se všemi kontrakty nejednou, ale bohužel nejde přednastavit pro více kontraktů různé PT. Můžeš to udělat tak, že při vstupu do obchodu s 2 kontrakty se Ti automaticky zadá SL a PT pro oba kontrakty stejné a ty jeden PT ručně zrušíš a zadáš si nový. Nejlepší bude, když si nainstaluješ t sim+ a sám si to vyzkoušíš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

nemůžu zde najít vlákno k Bracket Trader, tak svůj dotaz vložím sem. Doufám, že se nikdo nenaštve :). Co se týká nastavení BT, není mi moc jasná jedna věc. Pokud chci využít pouze posun na B/E v situaci, kdy je dosaženo profitu +1.6 (bavím se o ER2),nastavim v políčku BE trigger 1.6. Pokud ale už nechci využít jiných funkcí, co mám nastavit do Traill Trigger a Trail Increment? Do této doby jsem to řešila tak, že jsem od 3.2 posuvala SL o 0.1. Jenže tuhle variantu nemám v backtestu, tak nechci, aby mi to dělalo neplechu. Pokud mi dnes nikdo nenapíše, zkusím to zítra v simulaci :).

Díky
Veronika

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Mám užitečné info k těm uživatelům, kterým se nedaří instalovat TSim+, hlavně pokud se jim zobrazuje chybová hláška error 450, error 449.

Včera jsem si na test nainstaloval Bracket Trader a zkoušel jsem ho, propojení s IB TWS bez problémů. Do té doby jsem používal Tsim+.

Dnes jsem zapl PC a nahodil si IB TWS a TSim+ a sakra - TSim+ mi házel chybu error 450 a nefungoval.

Řešení situace je takové:

Napřed restartujte PC a jak nalogujete do woken, nepouštějte programy jako TWS, Tsim+ apod.

Napřed jsem odinstaloval Bracket Trader, ale mám pocit že to není potřeba.

Odinstalace Tsim+ (nejlépe přes ovládácí panely/přidat odebrat prorgamy), dále odinstalace TWS Interoperability components, kde vyberte možnost custom a dávejte select all při odebírání souborů, registrů apod.
Potom jsem nainstaloval znovu installAX (link tady www.tradingsimulation.com/downloads/InstallAX.exe ).

Potom jsem musel reinstalovat IB TWS (poslední verze ukládá nastavení na server, takže se nemusíte bát, že přijdete o nastavení v TWS).
Nakonec instalace Tsim+, který se musí znovu nastavit, ale důležité je, že funguje :) .

Doufám, že to nepíšu znovu, že to už někdo sem nedával.
Snad to někomu pomůže :) .


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 1 month later...

[bold] Honzin [/bold]

Diky za navod na reseni problemu s Tsim+. Naskakovala mi porad hlaska "Component Tws.ocx or one of its dependencies not correctly registered" po spusteni Tsimu, prestoze jsem nainstaloval vse dle navodu.
Takze jsem vse zase odinstaloval dle Honzina a instaloval v poradi, ktere popsal. Pri instalaci API jsem ignoroval hlasku ohledne dll a vse ted funguje jedna basen. Diky moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravim,

mam takovy problem a zadam o nejakou radu zkusenejsi, rad bych otestoval T-sim+, ale nelze mi stahnout. Naskoci mi pocicko, kde zadam jmeno a email, pak mi na mail prijde odkaz, ale nelze soft stahnout, ani na jejich strankach mi to pak nenabidne nic na stazeni, muze nekdo tento programek umistit do tohoto fora?

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...