Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

T SIM+


legis

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 261
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravím,
řeším problém s instalací Tsim+ (jaké to překvapení), zkusil sem různé postupy zde ve vláknu...upgradoval sem TWS, ale stále když ho spustím tak mi to napíše že nastal problém a musí se zavřít.Nainstaloval sem API switcher a přes něj nainstaloval 871,ale pořád nic.Ve switcheru v okénku current Version je šedě napsáno Missing API....to zn. že není instalován API????
Nemůže být problém třeba v rámci aktualizace instalace Windows Packet 2???

Díky za náměty

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

martinek:
Děkuji za rychlou odpověď.Nevím jestli je možné v tomto vlákně položit otázku i na jiné téma,konkrétně počet kontraktů v TSim.Zkusím.Chci-li obchodovat s více jak jedním kontraktem, nastavím ti v TSim v záložce Tools
Qantity>Fixed a tam zadám požadovaný počet kontraktů?A na co slouží možnost Variable?
milano

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, také mi tsim hlásí chybu Error 450, a nelze jej použít. zatím jsem s tsim nic nedělal - neodinstaloval jsem jej. V TWS mám nejspíš verzi API 9.00. Počítačům moc nerozumím. Rád bych požádal o radu, kde konkrétně odinstaluji API a jak nainstalovat starou verzi, popřípadě kde se stahuje či instaluje přepínač API. Předem moc děkuji těm zdatným a zdílným.
Marek M

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kadly:
MarekM:

Dobrý večer,

prosím pomozte...jsem v koncích...
Při instalaci souboru InstallAX.exe dojde ke dvěma zádrhelům.
1) chce přepisovat souborC:\Jts\Excel\TwsDde.xls
...dávám ano, ať si ho přepisuje jak chce...
...dávám ne, protože první varianta nefunguje... :-(

2) Po "skoro" dokončení na mě zakřičí hlášku, kterou přikládám..."instalace.jpg"
3) Po zvolení "IGNORE" ( jediné východisko ) jen napíše, že instalace je v pohodě...

Prosím Vás o radu, řešení.
Pokud se jedná o postup, který KADLY radí a MAREKM vyzkoušel, tak prosím
o návod odinstalace s názvem souboru a návod, jak onen Switcher dostnu do
příslušné složky. ( stažený ho mám )

Děkuji, díky, díky
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...