Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

Dobry den

Prave jsem si objednal Tnt a rovnou mi do emailu prisel aktivacni kod na ostrou verzi. Chtel jsem se zeptat, znamena to snad, ze jiz od teto chvile muzu vyuzivat ostrou verzi vcetne objednaneho plug-inu calculator a mesicnich dat, i kdyz doposud nebyla provedena platba a tato bude dle instrukce sporitelny provedena cca za tyden od jejich zazadani o stahnuti castky z meho uctu?

zadaval jsem tez slevovy kupon poslany Petrem, ale po stisku tlacitka "aply" se castka - 10 dolaru neodecetla z objednavkoveho formulare, ale kod tam zustal napsany. Bude sleva realizovana?

Diky za odpoved.

Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Prosím o radu-v únoru mi vyexpirují zaplacená data do TnT, Gecko mě už upozornilo. Mám zájem si to obnovit zase na rok. Mám koupeno: EOD data service, accounting&simulator plug-in a spreads plug-in. Nevím, jak to chodí, co mám nyní platit-jen ty eod data service nebo ještě něco dalšího, aby mi vše fungovalo jako dosud ?
Děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den

Poprosil bych vas opet o radu ... objednal jsem si ostrou verzu tnt, poslali mi aktivacni kod, vse funguje super ale asi se jim nepodarilo stahnout penize z platebni karty jak pozaduji a poslali mi tuhle informaci:

Thank you for your order for Track 'n Trade Pro, accounting/simulation
plug-in, and a monthly data service. Unfortunately, your credit card was
declined. Please log into your account manager to verify your credit card
information is correct: http adresa

If the credit card information you entered is indeed correct then please
check with your credit card company to see what the problem is.
Please respond by Monday, February 12, 2007.
Todd
PS - If you need to send payment by wire transfer, let me know and I will
send you the wire transfer instructions.

Mam sporitelnu a platby z platebni karty do zahranici jsem aktivoval min tyden pred objednavkou. Platba je nastavena z karty me pritelkyne, jelikoz mame spolecny ucet a ona je disponent s uctem. ja mam starsi kartu a z ni mezinarodni platbu nelze provest. Limit mam nastaveny v dostatecne vysi. Pred objednavkou jsem objednavku probral se svym privatnim asistentem a ten mi poradil jakou informaci z karty kam do objednavky napsat. V emailu pisou neco o "uverové informaci na štitku" ale nejsem s to pochopit o co jde a kde je problem.

Kolegové moc Vás prosím nevíte někdo kde by mohl být problém - zda se spatnou informaci na karte ci primo v bance - a jak ho odstranit????

V zaveru pak Todd pise ze je mozno prip. provest pred transferni prevody. Nevite jak to probiha a o co vubec jde?

Kazdemu dekuji za jakoukoli informaci.

S pozdravem
Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pterodaktyl:

ad)1 problém může být v tom, že jsi nezadal trojčíslí karty na rubu karty-je tam taky podpis majitele karty a dvě čísla-čtyř a trojčíslí. Při internetových platbách se zadává 1. celé číslo karty, 2.datum platnosti ve formátu mm/rr ,
3. ono trojčíslí z rubu karty.

ad)2 ony transferní převody značí jednoduše platbu z účtu, takže ti říkají, že pokud budeš chtít platit převodem z účtu, abys jim to sdělil a pošlou ti zúčtovací data. (To kdyby platba kartou byla odmítnuta.)

Není to doslovný překlad, má angličtina není ještě příliš dobrá, ale smysl je takovýto. (A jestli mystifikuji, tak mě někdo více angličtiny znalý jistě opraví.)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji Ti Tatiano

ja jsem si to přeložil na elektronickém slovniku, takže jsem smysl pochopil. cislo z karty jsem zadal dobre, datum platnosti taky a to cislo v zadu vedle podpisu- jednalo se o číslo složené ze tří číslic, viz 123) jsem tam zadal taky. Spíš bych viděl , že je problém v bance, asistent ve spořitelně byl z toho mimo a říkal, že takovou službu ještě neaktivoval. zitra to ověřím.

nicméně myslíš, že v bance by měli mít poznatek, že se někdo pokoušel z účtu peníze neuspěšně stahovat?

a ony transferni převody fungují, nevíš, způsobem, že v podstatě zadám jednorázový příkaz na platbu do zahraničí na účet, jehož číslo mi do emailu zašlou?

Diky moc.

Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Tatiana,
Ahoj, taky používám TNT a tak jsem si zcela jistý, že jsi platila částku za software a plug-in = ty jsou tvoje a za ně už nic platit nebudeš. Budeš si muset pouze koupit ty EOD data. Ty máš buď na rok nebo dva, podle toho kolik chceš ušetřit.

to Pterodaktyl,
Ahoj, ty žádný platební příkaz do banky zadávat nemusíš. Stačí se přihlásit a aktualizovat svoje bankovní údaje, popřípadě jiné ve svém profilu u Gecko. Ty stránky najdeš v programu "TNT pod Help" a "My Account Manager". Potom tam zadáš klíč, který ti zaslali na spuštění ostré verze a heslo. Potom pod Billing aktualizuješ údaje pro platbu kartou. A oni si to strhnou z konta sami. Měl jsem stejný problém, jsem u Komerční banky a musel jsem si zřídit interaktivní kartu. S tou je to pak v pohodě.

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rád bych se na něco zeptal ohledně opcí

V čera jsem si přečetl článek o opcích jak se dájí opce použít místo stop lossu. Mám ostrou verzi bez opčního plaginu ale základy na obchodování opcí tam jsou. Ale jak mile si koupím nějákou opci mohu ji jen exercise, nemoho ji prodat tak jak je to popsáno v článku o opcích. Jde to něják nebo si budu muset koupit ten opční plagin.

S pozdravem Medonos

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den, všem,

Chtěl bych si ověřit, zda jsem toto pochopil správně:

včera jsem si stáhnul TNT ve verzi Trial, kde je potřeba registrace. Když TNT registrovat nebudu, zůstane mi základní program bez pluginů. Když ho registruju, na 30 dní se mi spustí plná verze, po uplynutí této doby mi zůstane opět základní program, stejný, jako byl před registrací? Je to tak?

Možná hloupý dotaz, ale i přesto děkuji za odpověď.

Přeji Všem krásnou něděli.

Maxx

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dobry den,

jsem uplny zacatecnik a potreboval bych poradit jak bych mel postupovat v TnT pri simulaci skutecnych obchodu se starymi grafy.Vsemu jsem celkove lehce porozumel (zabivam se timhle 2 dny :)).Ale moc mi nejde do hlavy jak bych mohl cvicit na starych datech.Nebo to jde jenom tak, ze dam napriklad prikaz dnes ke koupy kvetnoveho eurodolaru a musim cekat na aktualni stazena data jak kdybych jel na "ostro"??Podobne to nejde ze staryma datama???protoze kdyz jsem to zkousel na starych grafach tak mi nejde dat "play" a posouvani dopredu jde jen zpet.
Mozna jsem zpetne trenovani v tomto programu spatne pochopil, proto prosim o jakoukoliv radu.Muzete mi i popsat navod jak jste trenovali vy svoje papirove obchody.Vim ze 2 dny je kratka doba na to abych zacal papirove testy ale jiz mam aktivovanou 30 denni verzi TnT a nechci ztracet cas:-).Nejakou predstavu o "taktice" mam a ted si ji chci vyzkouset v praxi.Samozrejme vim ze me ceka pul az 3/4 roku trenovani a studovani, proto chci zacit zkouset taktiku co nejdrive protoze nejhlavnejsi je podle me naucit se vyrovnat ze serii ztrat coz pro me nebude moc lehke a bude potreba moc treninku:-).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Kouba

Důkladně (i 2x,3x si přečti manuál zde vyložený zadarmo, podívej se na níže uvedený odkaz - na Finančníku je celý seriál k TnT.

www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/gecko-nekolik-tipu-pro-zacinajici.html

TnT slouží k simulaci pozičních obchodů, ne intradenních, takže žádná živá data tam nehledej. Testuje se vlastní obchodní strategie skutečně na historických datech. Těžko můžeš testovat nějakou strategii, když jsi nečetl manuál-po 2 dnech byť veleintenzivní práce s programem a bez základních znalostí obchodování futures jako takových to prostě nejde. Učení se základům obchodování a hlavně psychologie obchodování rozhodně není ztrátou času. Asi jsi trochu předběhl čas (ale z toho si nic nedělej, já to udělala taky). V počáteční eufórii se člověku zdá, že je to strašně jednoduché a do půl roku (roka) bude v balíku, ale ono je to nakonec vše úplně jinak. Obchodování JE jednoduché, ale ta cesta, než se k tomu dostaneme, ta je dlouhá a složitá.

Když ti nejde play, jen dozadu, tak jsi nejspíš na konci obchodního obchobí vybraného kontraktního měsíce a roku dané komodity. Takže se musíš vrátit na začátek a pak si znovu začít krok za krokem pouštět data-to období, které chceš testovat. Každá obchodní období končí, pak se musí přerolovat do následujícího obchodního období.

Přeju ti hlavně vytrvalost a ať ti počáteční nadšení vydrží i další léta.

P.S. A nauč se používat k řešení svých problémů vyhledávač-teprve až tato cesta selže, dávej dotazy do příslušného vlákna ve fóru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobry den,

po nekolika hodinach cteni techto 38 stranek, jsem nasel nekolik tvrdosijne se opakujicich otazek ( vznesenych desetkrat i vice), nicmene na svou prvni vec jsem otazku ani odpoved nenasel, na druhou sice dve otazky ano, ale reseni ne. Prosim tedy i ja o radu.

1) Kdyz si zobrazim nejaky minikontrakt a k nejakemu pohybu priradim dollar caclulator, vypoctena cena se mi zda prilis vysoka pro minikontrakt ( zkousel jsem mini nasdaq. mini s&p, mini Dow Jones) . Pokud bude potreba pripojit screenshot, tak ho dodam.

2) Protoze nejde v TnT zobrazit kontinualni denni grafy pro vice kontraktnich mesicu , zajimalo by me vase reseni, protoze prece z par svicek denniho grafu aktualniho kontraktniho mesice nelze vytvorit nejaky obchod, nebo jen zridka pri vyraznych formacich. Mohl byste mi nekdo, prosim, popsat, jak pripravujete ( obecne samozrejme) obchod po uspesne analyze tydenniho grafu pri planovani vstupu do pozice na dennim grafu ?

Dekuji mnohokrat vam vsem a serveru obzvlast.

Vyhlas Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...