Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry den

Tak jsem se po mesici testovani rozhodl koupit TnT, je fakt dobre a pohodlne ale nevim jak postupovat pri objednavani. Mohl by jste mi nekdo prosim kratce v bodech poradit jakym zpusobem si program objednat a co je k tomu potreba (jestli je nutno uz predem si v bance domluvit platbu do zahranici za program plus mesicni platby za mesicni data a uz rovnou do objednavky zadat cislo uctu, aby si to mohli stahnout). Prosim budte tak hodni a navedte me nekdo, neumim anglicky a prece jen se jedna o dost penez a nerad bych tratil.
Dekuji moc za kazdou odpoved.

S pozdravem

Pterodaktyl
pterodaktyl@volny.cz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Malý Bobeš

Zkus to "odentrovat", mělo by jít. Jinak k tomu, že se ti to nezobrazuje celé - souvisí to zřejmě s nastavením počítače, tuším rozlišením obrazovky-taky jsem s tím zápasila a pak jsem přišla na to, že když tabulku vyplním a dám "enter", tak se příkaz provede. Zkus to.

To pterodaktyl

Já si to objednala u Gecka přes jejich web a platila jsem kartou, která umožňuje platby na internetu, t.j. musí mít vzadu na tom proužku, kde je podpis, čísla - bývá to čtyřčíslí a trojčíslí - a při platbách přes internet se krom čísla karty zadává ono trojčíslí. Podívej se tady do sekce Rady a tipy, možná že se to dá koupit za Kč přes Finančníka, některé softy tak koupit jdou. Ale kartou nebyl problém.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rozhodne pres kartu (pochybuji ze je jina moznost-pokud ano, nebude nejlevnejsi), ja kupoval paper boundle a postup je naprosto primitivni, staci pouzit common sense...

www.trackntrade.com/futures/

zadej jednoduse add to cart a pak navrchu zmackni checkout a pak te to vse pekne navede...pokud si nebudes vedet rady, pozvi si nejakeho zkusenejsiho znameho kdo se vyzna v beznych platbach pres internet, skutecne je vse naprosto jednouche, ale nejde vse popsat tak jasne jak predvest...

good luck!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den

Diky za odpoved. Jen bych ale potreboval upresneni. Moc vas prosim, poradte nekdo kdo vite. Mam CS a tam mi rikali, ze takto platit lze, jen pry musi byt na karte specialne stanovena castka, kterou si urceny subjekt muze max stahnout z uctu.
Otazky:
Stahnou si to v korunach a ceska sporitelna to prevede na dolary?
V dobe kdy budu vyplnovat objednavku musi byt tento souhlas jiz dan predem?
Nejdrive si stahnou penize a teprve pote odeslou CD?
Stejnym zpusobem se objednavaji i mesicni data, tzn, na tom formulari co budu objednavat program?
Jak dlouho trva, nez program poslou, uctuji nejake postovne?

Moc Vam vsem dekuji za pripadne odpovedi.
Popravde receno bez tohoto fora a hodnych lidicek - traderu - by to slo s nami zacatecniky velice rychle z kopce ... -)

S pozdravem vsem

Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V okamziku kdy je provedena platba je balik v ten samy den vyexpedovan(pokud tak ucinite rano->USA+8hours), a me osobne ty prislo do UK behem 5ti dnu. Ostatne pokud si bude kupovat pouze tnt, muzes si jej stahnout a bude hnedle funkcni, pouze historicka data a tisteny manual a videa na cd ty prijdou...

postovne je zahrnute primo v plabe a jeho vyse je odvisla od zpusobu prepravy jaky si pri nakupu zvolis...

popravde mam v CR ebanku a toto se mi nikdy nestalo, tu v UK Natwest a take nic vedet nechteli, proste jednorazova platba kartou pres internet jako kazda jina...dulezite vzdy kdyz platis pres internet se podivat zda je na radku adresy pocatesni nazev HTTPS a nikoliv pouze HTTP (to dodatecne S znamena security, coz jiz dale asi rozepisovat nemusim:)

hodne stesti

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den

tak jak objednat uz jsem pochopil a zkousel jsem si to nanecisto a vim tedy jak objednat program a mesicni data.

Chtel bych si ale prikoupit plug-in a to ty kalkulatory, resp myslim ty cenove usecky ktere tak krasne vypocitavaji vstupni a vystupni cenu a ztratu/zisk.
Mohl by jste mi nekdo poradit jak se presne tento plug-in jmenuje?
a jak ho zahrnout do te objednavky, nejsem schopny ty plug-iny v te objednavce najit, nasel jsem tam jen Software a data service - mesicni objednavka dat.

Prosim poradte mi nekdo posloupnost a jmeno toho plug-inu.

Moc dekuji vsem.

Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Co hledas je accounting plug in:
www.trackntrade.com/futures/accounting/

Postup pri obednani je stejny->add to cart->checkout, kde se ti to obevi spolu s programem i daty...

mozna zkus popremyslet take nad nekterym z boundles, kuprikladu paper boundle (ja jej mam a urcite nelituji): www.trackntrade.com/futures/bundles/paper.htm
predevsim money managemt cd je moc prima(ale vse pouze pokud ovladas anglicky)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...