Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pterodaktyl,
myslím, že sem musel stáhnout právě tu verzi z download.com, protože tam máš pak v tom ty další plug-ins a pak při instalaci musíš byt na netu, jelikož se ti tam pak začnou natahovat historická data. Takhle myslím to nějak bylo, jak si matně vzpomínám.

Díky všem,
Mládek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dotaz podprůměrně inteligentního začátečníka:
Mám staženou demo verzi TnT a "pokouším" se namodelovat si svůj vymyšlený systém. Celkem se orientuji, ale mám problém s ukazatelem HVOL (nastavena perioda 10). Vyhazuje mi to naprosto nesmyslné cifry (např 24,4 ... 56,2 atd.). Když si spočítám HVOL pěšky, vychází např. 5,125 tam, kde mi program hlásí 22,2. Kde je zakopaný falešný sob?
:S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vazeni pani,

po vyskusani trial verzie TNT mam v plane tento soft v blizkej dobe zakupit. S tym suvisia moje dve otazky.
Prva je, ako inak, prudko amaterska: da sa s TNT realne obchodovat, samozrejme po plateni EOD dat priamo z Gecka?
Mam na mysli pozicne obchodovanie a je mi jasne, ze potrebujem brokera s exekucnou platformou, TNT nie je broker.
Presiel som vlakno o TNT a mam pocit, ze su ludia ktory s TNT realne obchoduju, ale uplne exaktnu odpoved som nenasiel. Budem vdacny za odpoved. Ak to pomoze niekomu dalsiemu:
chystam sa zakupit TNT spolu s account simulatorom kvoli papierovej simulacii vstupov a vystupov a chcem si platit EOD data z Gecka. Po urcitej dobe k tomu chcem otestovat trial platformu od brokera a ked to bude fungovat, zacat tymto sposobom (TNT plus broker) obchodovat realne.
Moja druha otazka je na adminov: pomoze servru Financnik ak svoju objednavku prezeniem cez Vas? Ak ano, rad tak urobim, mozno nebude zle pripomenut postup ako to urobit. Vdaka vsetkym.

Michall

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Dobry den

Jen otazka na Petra. Nemel by jste jeste nejaky slevovy kupon na nakup programu TnT?

To All,

Pratele nevite zda je mozno, kdyz si zakoupim ostrou verzi tuto nahrat z poslaneho CD na dva pocitace a v podstate za jeden pausalni mesicni poplatek stahovat data na dva pocitace? Nekde jsem cetl, ze to nahrat jde, jen si nepamatuju kde a nevim jak je to s tema datama ...

za odpovedi predem dekuji.

s pozdravem

Pterodaktyl
Link to comment
Sdílet pomocí služby

to michall:

S Geckom sa v žiadnom pripade nedá reálne obchodovať, slúži "iba" k testovaniu a štúdiu grafov a dát atď.
Niekde tu o tom písal Petr.

Na reálne obchodovanie (obzvlášť ID obchody) by som odporúčal SierraChart.

K Tvojej druhej otázke sa pripájam, aj ja sa chystám zakúpiť si TNT aj s Account pluginom a rád by som aby mal financnik.cz z toho tú províziu keďže mi VEĽMI VEĽMI moc pomohol okrem iného aj s ovládaním tohoto zaujímavého programu.


Páni adminovia, stačí teda keď si objednáme TNT "cez" finančníka alebo ako to vlastne je??


to pterodaktyl:
pochybujem že Petr bude mať nejaké kupóny na zľavu kedže príspevok kde toto spomína je datován November 2005.Ale bolo by super keby nejaké mal, ja sa potom tiež pridávam.

zdraví vás
majkl :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
stáhl jsem si trial TNT a musím souhlasit, že ovládání je opravdu intuitivní. Co mi ale uniklo je , proč se mi po aktualizaci dat grafy otevírají neaktualizované. Podotýkám , že trial vyprší za 20dní a že zpočátku vše fungovalo, takže předpokládám nějakou volbu, kterou jsem přehlédl. Může mi někdo pomoci?

Díky Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobry den

dovolte mi jen jeden zakladni dotaz. je mozne si kazdy mesic opetovne stahnout demo verzi Gecka, kdyz dodrzim predpoklad, ze pokazde starou verzi vcetne instalacnich souboru odinstaluju a pokazde si zalozim jiny email a pokazde necham stahnout nove instalacni soubory ze kterych se nove zaregistruju? a nebo je to nejak - nechapu presne princip - omezeno mym pocitacem, ktery jim pres net oznami, ze jiz jsem demo mel stahnute?

Neptam se z toho duvodu, ze bych si full verzi nechtel zakoupit, ale z toho duvodu ze na zakladni verzi plus plug-in calkulatoru plus spready ktere bych tam chtel take mit budu nejakou dobu setrit a prece jen by mi pri cviceni bylo prijemnejsi pracovat s temi daty v realu. Plug-iny si budu dodatecne dokupovat. -(

moc vam vsem dekuju za odpoved

Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...