Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Hojda fšicí
David tu měl 17.8. dotaz, který jsem zatím nenašel nikde zodpovězený a to: na IB futures na ECBOT Side-By-Side data (ZC,ZW,ZS....) versus TNT grafy. Který graf třeba na corn (1. Combined, 2. Open Outcry nebo 3. mini Electronic) je vlastně příslušný k ECBOT?
Máte na to někdo odpověď nebo si to Davide prosím již zjistil. Teď se tím právě také trápím.
Díkem,
Mládek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Mládku a Davide,

Sám používám data z IB a Futuresource.com a můžu říct, že ceny se data pro ZC (elektronický Side - By - Side) od IB a z Webu od futuresource (klasický "C") prakticky neliší. Můj názor je možné v TNT použít klasické Open Outcry data.

Něco jiného je MINI - jedná se o menší kontakty kukřice, kde je snad výhodou jen menší margin (volume - dá se obchodovat?) a kombinované data.

Přeji hezký den
Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Něco málo jsem zjistil ve vláknu www.financnik.cz/forum/read.php?2,218,25645,quote=1#REPLY . Ale abych mohl spolehlivě obchodovat, potřebuji na to přesná data. Na backtesting je to asi fuck, ale pak na ostro je každý detail znát, i když jen na pozičním obchodování. Obchoduji zatím jen akcie a ve futurem mam stále trochec zmatek.
Zatím se dohaduji že ECBOT je asi v TNT graf „mini Electronic“. Ale je to dopravdy tak? Toť otázka.
Jinak díky Zbyňku za další přiblížení.

Mládek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mladek,

ECBOT je zkratka burzy (Electronic Chicago Board Of Trade?) , na které se obchoduje. Kontrakt "Mini electronic" může být čehokoliv. Např. zmíněné kukřice. Jistě, kontrakty mini kukuřice se elektronicky obchodují, ale mrkněte na volume. Dá se to prakticky obchodovat? Něco jiného je Side-By-Side elektronické obchodování plných kontraktů kukuřice. Do poloviny loňského roku to šlo jen pitově. Pak následovalo připojení elektroniky a nyní lze obchodovat klasickou kukuřici i elektronicky. Je to jako by běžely dva trhy kukuřice vedle sebe (viz jméno). Koupíš na pitu a vzápětí elektronicky prodáš. Proto ta cena je stejná - jinak by všichni parketový obchodníci již byli milionáři. Snad je to pochopitelnější. Mrkni na stránky burzy.

Přeji hezký den
Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den

Z vasi chvaly o programu TnT jsem usoudil, ze bych podobny program mel i ja rad na svem pocitaci. Z toho důvodu jsem si stahl pro predstaveni 30 denni zkusebni verzi. mam ji nainstalovanou, jenze se mi nejak nepodarila ta registrace a ja nejsem schopny zjistit kde najit ten TnT instalation code .... Problem je v moji anglictine, jazyky mi nikdy nesli a ma znalost anglictiny ac jsem ji mel na skole 3 roky se omezuje pouze na zakladni obchodni prikazy ... popravde receno nejsem si uplne jisty zda jsem se zaregistroval spravne .... vyplnil jsem nejaky registracni list, prisel mi odkaz na email a po kliknuti na odkaz me to vratilo zpet na stranku TnT a po stisknuti tlacitka pokracovat se mi otevrela stranka Download.com, kde me to oslovuje mnou zadanou prezdivkou .... ale instalation code zadny. Nevim, je mozne ze jsem zvolil i spatnou registraci. Budte prosim Vas nekdo tak hodny a prozradte mi jakym zpusobem se zaregistrovat a v bodech, krok za krokem (nejlepe slova, ktera mackat :-) se dopracovat k tomu instalation code. Nu a pokud jsem zaregistrovany spravne, kde potom hledat ten code ... -( bez pomoci jsem uplne ztraceny, hral jsem s tim dnes 4 hodiny a nic ... -( moc vam kazdemu dekuji za jakoukoli pomoc.

s pozdravem všem

Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Old.up

Diky za odpoved, ale prosim, predstav si ze mluvis s uplnym v..... Na financnikovi kliknu na odkaz "30 denni zkusebni verze", otevre se mi tento odkaz : www.trackntrade.com/reseller/?abbr=PODHA41&from_secure=t ale v nem zadna moznost registrace neni. Proto dole na teto strance klikam na free trial a otevira se mi tato stranka :
www.trackntrade.com/trial.htm , ale ani zde neni zadna moznost se zaregistrovat kliknutim na moznost jak pises: " YES, I want to register ... " Prosim Te porad mi konkretne zkopirovanim odkazu kde ta registrace je ....
Budu Ti moc vdecny, pripadne komukoli, kdo mi zodpovi.

Technicky a jazykovy antitalent
Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zbyňku,
díky zase za další přiblížení.
Jestli to dobře chápu, tak ECBOT je vlastně parketový obchod, akorát příkazy se dodávají na burzu elektronicky.
V tom případě, jak říkáš, by byly grafy stejný jako obchod parketový CBOT a tudíž:
v TNT bych používal grafy Open Outcry

Díky všem,
Mládek

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...