Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim
Muzu poprosit o radu? Stahnul jsem si program v trial verzi a pri aktualizaci dat se mi tam objevily vsechny komodity a mohl jsem provadet backtesting na grafech. Nyni mi vyprsela trial verza a program jsem si koupil. Avsak v zalozce AVAILABLE CHARTS se mi nezobrazi nic, takze nemuzu nacist zadny graf. Nevite nekdo prosim kde je problem?
Diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Chci aktuálně potvrdit, co jsem v této diskusi přečetl někde výše:
Pár dnů po vypršení expirace 30denní trial version mi od Gecko přišla nabídka na slevu $100, takže TnT vyjde na pouhých $97! Nevyplatí se tedy s nákupem software příliš pospíchat. V průběhu platnosti trial verze lákalo Gecko na slevu cca $80 při zakoupení programu a ročních dat.
Zároveň prosím o názor zkušenějších backtesterů: vyplatí se pořídit si accouting plugin (aktuálně $97), nebo si plně vystačím s obchodním deníkem? Díky za názory!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den yvane,
dle meho nazoru se accounting plugin vyplati, protoze vam umoznuje simulovat realny trading. Pokud chcete hodne usetrit, slo by to i bez neho. Take jsem tak postupoval. Koupil jsem si TNT a zkousel bez accountingu, ale je to prilis komplikovane, hlavne krokovani. Accounting plugin Vam zajsiti, ze si muzete vse krokovat a hlavne celou situaci si ulozit a otevrit jindy. Accounting plugin vrele doporucuji.
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer... tedy jestli jste v Čechách:-)
všiml jsem si, že zde bylo zmiňováno, že grafy komodit se v TNT demo verzi načítají k aktuálnímu datu, nejsou tedy zpožděné. Leč mě se načítají pouze do 22.10.2007. Nevíte někdo, kde by mohl být pes zakopaný?

PS: Také v diskusi někdo zmiňoval, že uzavírání obchodů v demoverzi a pak při reálných obchodech jsou odlišná. Mohu se zeptat jak je to je pak v tom reálu?

děkuji

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Můžu vám říci, že na TNT historie ještě nikdo nevydělal. Pokud chcete být úspěšný tak obchodujte s živými daty, nejprve na demoverzi obchodní platformy.Pokud vám skončí platnost tak si ji nechte prodloužit od brokera. Jen tak se naučíte dobře obchodovat. Až zjistíte, že jste ve výdělku tak přejděte na ostré obchody. TNT jsou mrtvá data a tudíž nikdy nevíte jaká byla skutečnost. Nevíte za jakou cenu nakoupíte nebo prodáte. Znám moc lidí, kteří v TNT vydělali ,ale ve skutečnosti všichni pohořeli a stejně se znovu učili na demoverzích. Podle mě je to jen taková hračka na zabíjení času.Je to jako když se učíte řídit auto na trenažeru. Zajezdíte si , ale pro praxi to nemá téměř žádný význam. Ve skutečnosti obchodujete futures=budoucnosti a ne histories. Pokud by lidé věnovali tolik času práci s živými daty co věnují backtestu tak by bylo mnohem více lidí v zisku než je tomu doposud.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za zprávu,

ze které jsem ale poněkud zmatený, nebo prostě jen hřeším na vlastní roztržitost.

Myslel jsem si, že TNT je obchodní platforma, ve které lze simulovaně obchodovat s reálnými, ačkoliv jen denními grafy. Vypadá to ale, že se jedná pouze o zmiňované backtestování. Nemyslím si ale, že by to bylo k ničemu. Minimálně se na tom naučím používat a fixovat všechny ty různé nástroje technické analýzy.

S pozdravem

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Teď se ale pročítám diskusemi tohoto vlákna a někdy v červnu roku 2005 měl jistý Randusor podobný problém jako já (viz o pět příspěvků výše). Data v TNT se mu nenačítaly k aktuálnímu datu, tj. nemohl si testovat strategie v reálném čase. V jeho případě byl ale příčinou záhady víkend, kdy se neobchoduje.

Zkoušel jsem i update skrzevá tlačítko help, ale systém mi oznámil, že mám aktuální verzi, kde ovšem, jak již jsem uvedl výše, jsou všechna data pouze do 22. října loňského roku.

Poradí mi někdo?

Děkuji

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...