Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodní strategie


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 469
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Namodro Dnes se na VT fóru objevila reakce nicka Bemac právě na druhý díl Vegas. Doslova tam píše: Vegas uvolnil druhý díl (VWB II)., v tomto díle diskutuje a vysvětluje svoje obchody přes "CME Currency Futures Pit". Na základě toho, zpracoval Bemac indikátor pro popisovanou metodu, která vyšla v druhém díle VWB. Přikládám hodinový graf na cable a indikátor pro VT, ale moudrý z toho všeho nejsem ani náhodou... :)..Snad to tobě řekne víc.. SID

825

826

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Namodro, Sid

pokud se muzu vmichat do diskuse :), tak po zbeznem proleteni textu, Vegas mimo jine velkou vahu prisuzuje (se me zda ze to tam je uvadeno jako pravidlo 3) 50% retracement urovnim pro konkretni den a jak se tak koukam tak mozna Bemacuv idikator se je snazi identifikovat, ale mozna se pletu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zkouším to na demu asi dva dny. Tady je dobré, že svůj EA nemusím hlídat, ten běží sám a já si můžu hrát s mimozemšťany... :D. No ale i tak doufám, že přijdu na to, jak z toho udělat systém, abych přitom v létě mohl na koupálko a nemusel to doma hlídat. Mám dojem, že to urychlí můj přechod na MT4.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf>

Podminky by meli byt {pokud spravne ctu mezi radky}

kdyz
1] oranzovy puntik
2] zluta barva
3] modry mrakodrap
4] MA_stoch: zluta nad purpurovou barvou
5] RSI: zluta nad tmave purpurovou barvou
6] STO: zluta nad tmave purpurovou barvou
7] juice: zelene
(musi platit najednou)
tak LONG entry
exit LONG kdyz aspon 2 indikatory {viz vyse} neplati {puntik se nezapocitava}

kdyz
1] cerveny puntik
2] ruda barva
3] tmove modry mrakodrap
4] MA_stoch: purpurova barva nad zlutou
5] RSI: purpurova barva nad zlutou
6] STO: purpurova barva nad zlutou
7] juice: zelene
tak SHORT entry
exit SHORT kdyz aspon 2 indikatory {viz vyse} neplati {puntik se nezapocitava}

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ten systém je navržet tak, aby se obchodoval ručně. Není těžké se to naučit právě díky metaforám, které autor, zkušený profesionální trader, použil. Právě když si řekneš, že je vycházející slunce, které svítí žlutě a mrakodrapy jsou osvětlené, metro musí jet stejným směrem a nad ním opět žluté nebe a na zastávkách musí čekat lidi, jinak já taky nejedu, pak je to až dětsky jednoduché.
Zapomněl jsi ve svém výčtu ještě jednu věc a to jsou poledníky - cammarila lines, do metra nasednu teprve po překonání jedné linie.

Když nemáš čas po práci, udělej to v práci a máš to ještě zaplacené :D.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...