Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodní strategie


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 469
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Fundamenty chodí od počátku roku nezvykle dobře, dnes jsem zkusil taktiku otevírat/zavírat pozice, tak jak mi svíčka překročila po zprávách fibo klasické a mezilinie (nebo se vrátila zpět)...a ještě to zkusím chvíli držet...paťulínek se opět vydařil..600 pipsů se podaří málokdy... :), doufám že většině z Vás...dalo se to opravdu dobře vychytávat.. :) SID

818

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nechci aby to vyznělo jako chlubení, to v žádném případě, ale po asi dvou letech jsem dnes udělal na euro, cable a franku dohromady 855 pips a to je zatím můj osobní rekord...Pro dnešek 80% pozic ihned zavírám nebo z toho zblbnu..:-) Hodně štěstí All ! SID

819

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hm, ať s tím dělám, co s tím dělám, má to pořád přes 3,5 MB. Je tam spousta grafů, takže bych to musel naporcovat na moc kousků. Lepší by bylo, kdyby to šlo poslat administrátorům, aby to sem nějak umístili. Jinak ten systém obsahuje taky obchodování akciových indexů S&P 500 - takže i něco pro kolegy komoditníky... :) To jsem ovšem zatím nepřekládal, to ostatní mi dalo dost práce. Ale jednak toho SP je tam jen něco kolem dvou stránek a pak taky je to v podstatě totožný způsob jako u měnových párů...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Namodro
Zkus to přeposlat Tomášovi na mail, může se z toho udělat sólo článek

To Glader
FA se nikdy nedá dokonale zvládnout, já dnes nastupoval na trh až po zprávách postupně kolem 14,45-14,50 a otvíral to taky postupně....Málokdy jsou tak razantní pohyby, jako dnes..málokdo čekal třeba 193 K na NP..ale něco to asi signalizuje..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To namodro:
Pokud by se ten žhavej Vegas rozesílal na mail, poprosil bych taky o jeden kousek, od doby, co jsi přispěl svou variantou, stal jsem se příznivcem MA ( ta E 55 je fakt skvělá, ale nejen ona) a tvoje postřehy mi moc pomohly.
Jsem tu sice už pár měsíců, ale zatím se od vás všech jen učím, dík. Po nějakém tom testování si docela dovedu představit ty bezesné noci na stráži v "tunelu".
Loh.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, tak jsem náhodou objevil tuhle diskuzi. Do téhle chvíle jsem si myslel že o obchodování něco vím, ale po přečtení příspěvků zjišťuji že toho vím ještě hodně málo. Už se pokouším obchodovat téměř 1 rok a podařilo se mi vynulovat jeden ůčet a tak jsem si dal na chvíli pauzu a zase bych chtěl začít. Nenašel by se tady někdo ochotný mě více zasvětit do obchodních systémů? Ten který jsem měl já a myslel, že se pomocí toho dá obchodovat mě hodně zklamal.

Díky Honza :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

namodro
předevčírem jsem chytil na 1H tunelu GBP/USD šest ztrát za sebou celkem 360 pips, už jsem neměl skoro chuť pokračovat dále, ale vzpoměl jsem si jak někde psal Tomáš, ža po těch hodně prodělečných příjdou ty ziskové a když teď přestaneš tak zůstaneš prodělečným obchodníkem. Včera jsem uzavřel na 55,89,144 pipsů a mám ještě poslední pozici zajištěnou v plusu a uvidíme kam půjde. Před touto dlouhou řadou ztrát jsem měl dvakrát profit na PT 89, takže celkově to tu šňůru prodělků nahradilo, jenom nevím jestli v live obchodu bych to vydržel :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To all
Skušal som back testing z metodou Vegas za 2005 . Je tam vela strat a tiež to niekedy zavrie stopka a ešte v tej istej candele potom ide do plusu . Ale skuste si najme na GBP pozrieť ked tunel preraža EMA 12. Je to síce neskôr ale menej obchodou a najme menej mínusov a na koci každeho mesiaca plus. (tu)

To namodro
Už som čital tvoj preklad Turtles klobuk dole super. (tu)
Keď môžem poprosiť poslať aj ten nový Vegas: rbitter@tob-bmw.sk :) dík.

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím, nepište mi majly o překlad Vegase. Jednak koukám do schránky cca jednou za 14 dní, jednak bych asi po odpolednách nedělal nic jiného. Před nějakou dobou jsem dával přímo sem do fóra nějaké překlady a přitom mám pořád plnou schránku proseb, abych je poslal... Občas je to docela na mrtvici... Až se budu živit tradingem na plný úvazek :) a budu se celý den nudit u počítače, tak mi může posílat kdo chce co chce, aspoň si počtu. Ale zatím, když člověk přijde po celodenní dřině domů a má obchodovat, učit se, pilovat strategie, dělat backtesting a ještě překládat, tak prostě ta pošta je to poslední... :)

Co se týče toho nového Vegase, poslal jsem překlad i indikátory pro MT4 Sidovi, tak to sem snad nějak dostane... :)

Happy trading,
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...