Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pouze jsem to zkusil a zase se vrátil k MT4! Demarkův TDsequential mám i v MT4! Jediné co mi chybí je range projection, kterou jsem pro MT4 nenašel! U MT4 mě stále drží fakt, že mám díky Darkmanovi naprogramovanou prvotřídní protitrendovou strategii a svoji energii věnuju tomuto problému (není to založené na Td sequential)... Určitě bych všem doporučil blíže se seznámit právě s TDsequential, jde s tím docela dobře kouzlit když je pochopena pointa!
v odkazu v pravo na hoře od 37minuty mluví DeMark o tomto indikátoru, je to sice staršího data, to ale nic nemění na přínosu pro tradery! www.bloomberg.com/apps/news?pid=newsarchive&sid=aOp__L_lAqTM

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim traderi,
pri obchodovani by sa mi celkom zisiel nejaky EA na sposob trailing stop, ktory je sucastou MT4. Nevyhovuje mi jeho funkcionalita, pretoze napr. ak zadate SL povedzme 50 pips a nasledne nastavite traling stop na 15, akonahle je pozicia v zisku 16 pips a viac, SL sa neposuva o 50 bodov od high, ale skoci na 15 pip. Dany EA by posuval SL v smere nakupu a bol od high/low vzdy vo vyske zadaneho SL uz od zatiatku pohybu a nie az od 15 pips ako to je u vstavaneho trailing stopu v MT4. Neviem ci ste to pochopili, snad ano.
Ak niekto nieco podobneho videl, nech mi da vediet. Mozno to je i tu na fore, ale nepodarilo sa mi najst...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

roxo: pochopil jsem správně tvůj příspěvek, že TSL se neposouvá s nárustem od vstupu, ale až od např. 15 zvolených pipech, takže, když je třeba 10+, chtěl bys aby se TSL posunul na -5, aby v případě obrácení trhu jsi neměl zbytečné ztráty větší. U MT4 TSL začne posunovat až po dosažení zvolených 15 pip a výše.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem,

ve VT se mi osvědčilo tohle nastavení indikátorů, které jsem našel na netu (a kterému říkají double exponencial)"

Indicator1:= 2 * mov(close,7,s) - mov(mov(close,7,s),7,s);
Indicator2:= 2 * mov(mp,24,w) - mov(mov(mp,24,w),24,w);

Rád bych to nějak dostal do MT, ale pořád to nemůžu rozchodit. I když tam něco napíšu a kompilace proběhne bez chyb, tak se neuskuteční žádný obchod. Nevíte někdo, jak upravit následující dva řádky?

FastMACurrent = iMA(NULL,TimeFrame,FastMAPeriod,FastMAshift,FastMAType,FastMAPrice,1);
SlowMACurrent = iMA(NULL,TimeFrame,SlowMAPeriod,SlowMAshift,SlowMAType,SlowMAPrice,1);

Díky a hezký večer
GM

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
prosím o podání pomocné ruky ohledně testováním strategií v programu MetaTrader4. Potřeboval bych otestovat svojí jednoduchou strategii (jsem začátečník) založenou jen na protnutí dvou exponenciálních průměrů a zvolením vhodného rozpětí SL a TP. Nevíte jestli se dá někde stáhnout takový skript popř. neumí mi někdo poradit v tomto jednoduchém skriptu. Neexistuje český návod v programování v MT4? Děkuji za rady.

per aspera ad astra.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...