Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pracuje jen a pouze, když máš spuštěný MT a jsi on-line.

Je to skript, běží na tvém počítači a spouští se pořád dokola, pokaždé, když přijde signál (změna ceny).

Riziko spočívá v tom, že když ti spadne internet, nezbývá než se modlit ke všem bohům :-). Já mám pro tyto nemilé případy ještě v záloze připojení přes mobil. Stejný problém, když ti klekne počítač, nebo vypadne elektrika. Já mám ještě v záloze notebook a někteří mají i náhradní zdroje napájení :-)

Tohle platí pro všechny AOS a je třeba s tím počítat.

bohaté obchody přeje

golf

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jasně. Dokud ti to běží - máš to puštěné, jsi o-line, systém ti stopky posouvá. Když se něco stane (vypneš to, spadne internet apod.), stopky tam zůstanou, ale dál se neposouvají. A když to pak znova zapneš, máš tři možnosti
1) vyhodí tě to na posledních stopkách a budeš smutná, protože kdyby to fungovalo, mohlo být lépe
2) zjistíš, že máš nečekaně velký zisk, který by jsi jinak neměla, protože by tě trailing dávno vymetl
3) bude to skoro tam, kde to bylo

Takže u tohoto AOS zase tak o moc nejde :-) a není čeho se obávat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gannovy čtverce

dlouho jsem hledal způsob, jak do grafu zakreslit sklon EMA
už se to tu i několikrát řešilo - problém je v tom, že když roluju s grafem a mění se automaticky měřítko grafu a přímka zůstává ztrácí ten sklon logiku (jedna věc se mění, druhá zůstává stejná)

zkusil jsem Gannovy čtverce a ty když použiji mřížku 2x1 čtverec, dostávám 26,5 stupně sklonu a i když se mění měřítko grafu, mění se s ní i sklon sítě čtverců.

problém je v tom, že na každém páru se mi ty čtverce nastavují jinak a já nepochopil (neobjevil) logiku proč je to pokaždé jinak

nemá s tím někdo zkušenosti ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chapu dobre, ze pri prodeji se zadava PT pro ASK a pri nakupu pro BID ?
To by znamenalo ze pri nakupu a prodeji se muj zisk v $ budu lisit pro PT zadany v obou pripadech ve stejne vzdalenosti

Rekneme ze spread je 5.
Pokud zadam na cene 50 BUY, PT na cene 100 - muj zisk nebude ve skutecnosti 50, ale o trochu mensi (spread)
Ale, pokud zadam na cene 100 SELL, PT na cene 50, vysledny zisk bude presne tech 50 ??

Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...