Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj všem,

chtěl jsem poprosit, jestli někdo neví o nějakém EA/skriptu/čemkoliv, co by umělo posouvat stoploss (nebo jakýkoliv jiný stop příkaz) podle trendlinky.
Prostě bych v době, kdy jsem u počítače, zakreslil v MT4 podle své strategie klasickou trendlinku, zapnul EA, jako parametr mu předal ID té trendlinky (předpokládám, že MQL4 s tím pracovat umí) a ID obchodu, o který se jedná. No a on by pro zvolený obchod při vykreslení každého baru posunul stoploss podle té trendlinky, takže bych nemusel sedět u počítače. Stejným způsobem by posouval i buy stopy a sell stopy.

Existuje něco takového? Pokud ne, mohli bychom spojit síly a vytvořit to, myslím že by se to ujalo.

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, prosím Vás vedeli by ste mi dať tip kde by som si mohol stiahnuť nejaký manuál k Meta 4, týkajúci sa
programovania-skriptovania.

Mám tri indikátory v troch rôznych súboroch mq4 tie potrebujem dať do jedného keď, všetky tieto tri indikátory dosiahnu moju zadefinovanú úroven naraz tak meta4 dá signál. Nie na nákup alebo predaj proste iba tak cinkne ja si to potom pozriem . Vedeli by ste mi s tým nietko pomôcť?????? Programovanie-teda skriptovanie mi je blízke (myslím tým PHP a SQL-jazyk a javascript.) Prosím o radu-tip-usmernenie. Alebo by ste mi mohli napísať na [bold] resociant11 zavináč post bodka sk[/bold] Poprosím admina zverejniť príspevok lebo túto emailovú adresu nevedia prečítať spameri so svojimi skriptami - predpokladám.

Dopredu dakujem nickirout

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Volf ešte raz dakujem. Ja som dosť slabý v angličtine takže mal som veľký problém. Tá čeština mi dosť pomôže aspon dúfam. Potrebujem systém ktorý ma upozorní ked sa cena priblíži k jednému indikátoru na grafe a zároveň druhý indikátor dáva signál na buy alebo short. BB a ADX-prekríženie (CROSSING). Dúfam že sa mi to podarí.


Pomaly začínam mávať výčitky svedomia lebo z financnika iba downloadujem a kupujem pre seba. Myslím že by bolo na čase dať sa aj na upload. Ináč obrovská pomôcka v tradingu. Dovoľujem si povedať že cez 80 % čerpám z týchto stránok a to obchodujem jenom forex.


S pozdravom nickirout

PS ešte raz vdaka Volfovi za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Neriesili ste prosim tuna niekto problem, ked po spusteni MT sa ten hned zatvori ?
Predpokladam, ze tam je nejaky problem s indikatorom alebo s niecim, ktory som mal zobrazeny naposledy v grafoch.
Ma MT nejaky log, kde by sa to dalo pozriet ?
Mam sice podozrenie o co ide, aj to viem okaslat tym, ze sa pohram s profilami, ale ci na to nie je nejaka rozumnejsia cesta.
Dakujem,
Endy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Endy: v posledni dobe mi obcas MT4 (hlavne novejsi buildy) desne blbne, krachuje, tuhne atd. Moje krabicka posledni zachrany proto obsahuje smazani mqlcache.dat v experts\indicators, pripadne ta sama mqlcache.dat v experts (pro EA). Nastartovani MT4 pak sice vyrazne dele trva, ale zpravidla se zmatori... A pokud ani to ne, smaz adresar profiles a on se vytvori znovu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Endy: taky reseni, ale poradim lepsi v profiles\lastprofile.ini je jmeno posledne pouziteho profilu... pokud si nejaky profil podelas nejakym indikatorem (taky uz jsem byl tak sikovnej), staci zde prepsat jeho nazev (na nejaky "zatim" funkcni) a nastartovat... Mimochodem, prave z techto duvodu kazdy profil ukladam 2x - s normalnim nazvem a s nazvem + backup, abych se mel kdykoli kam vratit...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Maxiimus:
Pochybuji, že někdo disponuje plynulým timerem, když každé spuštění programu je vyvoláno tickem. Prostě to poskočí až po dalším ticku - pro tvé obchodování by to nemuselo až tak vadit, cena v tu chvíli bude max. 1-2 ticky jinde než bys měl s plynulým timerem. Řešením by bylo v indikátoru spustit nekonečnou smyčku, ale to zase bere zdrojové prostředky PC, což mi přijde zbytečné.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...