Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

bachmann:

jeste mne napada zhovadilost, ale mozna zabere - nejprve si otevri on-line graf, nech si nacist FDAX symbol v libovolnem TF. Pak graf zavri, odloguj se a bez do historickeho centra. Tam u prislusneho symbolu smaz veskera data a nova si naimportuj z vlastniho zdroje. No a pak si otevri (klidne v tuto chvili on-line) graf FDAX. Diky tomu, ze nejsi zalogovan nedojde ke stahovani novych dat tudiz se ti nebudou michat data z WHC s tim, co bys rad otestoval...

A pokud ani tohle nezabere tak jsi v divnem bludnem proudu..:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte

som tu novy, toto je moj prvy prispevok, resp. otazka. Venujem sa FX asi 3 mesiace, na deme + jeden stopeny ucet :) - zostalo mi par desiatok dolarov. Narazil som na problem, najmensi pocet lotov na jeden obchod mi dovoli 0,1 lota. Na demo ucte mozem obchodovat aj s 0,01, takisto moj znamy na ostrom ucte obchoduje s 0,01. Mne to nejde. Ked prepisem loty v scrollbare na 0,01 - zosednu mi tlacitka na na predaj/nakup.

Nestretol sa s tym niekdo z Vas? Ucet som otvaral s vkladom 500 USD.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Snažím sa vytvoriť indikátor Volume/(High-Low) z MFI. Pôvodný MFI som postupne redukoval, ale už si neviem rady. Síce zobrazuje to čo som chcel, ale na rôznych TF /GBP-USD/ funguje rôzne. Na 1,5,15,30 min. vykreslí len prvých cca 200-2000 sviečok, potom prestane zobrazovať. Na 1h, 4h. vykreslí všetko od začiatku po dnešok. Na 1day nevykreslí vôbec nič a týždenný i mesačný TF už opäť fungujú full. Kde môže byť pes zakopaný ? Prikladám súbor v prílohe.

3789

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...