Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravím,

chtěl bych se zeptat,jen tak pro přehled kdo používá jaké kombinace na přesný vstup...opakuji přesný vstup.Jaká kombinace 2,3 indikatoru..a jak fungují v range,a trednu?...ptám se pro přehled..a můžete uvest i TF nas kterém to dobře funguje,a na kterém pořípadně ne.
díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

chtěla jsem se Vás zeptat, jak si můžu naimportovat indikátor "Universal trailing stop" o kterém psal Tomísek do Mt4? Asi tuším že se to dělá přes Meta Editor, ale nevím přesně postup. Metodou "pokus omyl" jsem se už naučila stahovat z něj různé indikátory a ukládat je, ale zatím nevím jak udělat toto:-)

Předem děkuju, s pozdravem Andrea

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Andrea84:

Indikator stahni a zkopiruj do adresare, kde je instalovan MetaTrader, konkretne do podadresare experts/indicators... obavam se vsak, ze se spise jedna o tzv. EA (Expert Advisor), ty se ukladaji pouze do podadresare experts... Pak uz jen staci si v levem panelu indikatoru, EA, skriptu apod. vybrat to, co chceme a pretahneme to na graf. Pokud se jedna o EA jsme vyzvani k pripadne uprave vstupnich (obcas preddefinovanych) parametru a pote je EA spoustena... - na zbytek se urcite da dojit metodou pokus omyl..:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Když jsem si stahovala indikátory z meta editor, tak už byly v hotovém souboru (nebo jak to nazvat), tento soubor jsem si vždy uložila do složky "indicators", restartovala MT4 a objevilo se to v levé liště jak popisujete, ale v odkazu který sem dal Tomisek je pouze text. zkusila jsem si ho nakopírovat do schránky, v meta editor si vytvořit "custom indicator" a vložit to tam, ale když na něj po restartu v levé liště MT4 kliknu, tak se nic neděje:-/

Link to comment
Sdílet pomocí služby

andrea84,

1. otevři Universal TS v Metaeditoru (zobrazí se ti skript)
2. v horní liště klikni na Compile
3. ulož jako Universal TS.mg4 do složky experts
4. klikni v horní liště na Terminal
5. podívej se v Navigatoru jestli je zobrazen Universal TS v expertních poradcích a klobouček je modrý
6. nastav si parametry jak jsem už popisoval

mělo by to chodit

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...