Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Volf:
- ted sem to zkousel zmenit ve "vlastnostech" na 0,1 a neudelalo to ani jeden obchod. (při standartním nastavení 42obchodu)
- pri testovani v kolonce vlastnosti sem zmenil v Single Lot ruzne kombinace v ruznych sloupcich a taktez to neudelalo
zadny obchod
- asi to musim zmenit v samotnem programu??????

- no a na konec uz se docela bojim, ze sem to rozvrtal. Pokud Ti to fungovalo, muzes to prosim umistit sem? Diky :S :S :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Volf a DarkMan Děkuji za pomoc. Funguje to tak jak máá. Jen mám problém s vykreslením grafu v MT4. Celý graf se vykresli pouze v časovém rámci 1H a v ostaních mi to ukáže pouze graf pro svíci 0,1,2, maximálné 3-tí. Neměl by někdo radu? Přikládám i indikátor aby jste se na něj mohli mrknout. Je možné, že mám část programu napsanou někde jinde než by měla mít.

6062

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf + wwwtrader

ted sem z toho jelen

mam strategii natazenou v grafu
dam F7 single lot zmenim z 0,5 na 0,2 a melo by to fungovat?
musim to dat nacist, nebo ulozit, nebo staci jen OK???
kdyz to tady zmenim, tak po zapnuti testeru (F6), mi to udela obchody opet se 2 loty


kdyz to ale zmenim v samotnem testeru ve vlastnostech ve sloupci HODNOTA z 0,5 na 0,2, tak uz to zacina na 1 lotu a odsekava z pozice po 0,2 lotu
takze mam z toho zmatek, co delam spatne a co dobre ?!?!?!


beru to ale uz za velky pokrok

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sedama:
Jj to je mozny, jakmile totiz indikator padne na Divide zero... tak uz dal neprovadi dalsi kalkulace...
Tak si udelej smycku ktera bude hledat nejblizsi close..... viz nize

//takto uprav hlavni smycku ve funkci start

while(i>=0)
{
double Sil = getNearestClose("SILVER",i);
double Gol = getNearestClose("GOLD",i);
double dResult=Gol/Sil;
ExtMapBuffer1[i]=dResult;

i--;
}

//Funkce co najde nejblizsi existujici close pro dany symbol
double getNearestClose(string sSymbol, int i){
double _rtn = 0;
while(1=1){
if( iClose(sSymbol,0,i)>0 ){
_rtn = iClose(sSymbol,0,i);
break;
}
i++;
}
return(_rtn);
}

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vim, že to tu možná někde aj je, ale chtěl bych přezto někoho z vás poprosit o radu. Chci RUČNĚ zbacktestovat systém. Tj otevřít graf(ne ten s live daty, protože se stále hýbe a má jen omezenou hystorii), dát do něj indikátory a svíčku po svíčce jet. Jak to udělat? Svíčku po svíčce umim, to je F12. Teď ještě jak sehnat historický graf a dostat ho dovnitř a na něj dát indikátory. Chtěl bych zbacktestovat 15M grafy cable, eurodolaru, eurojendy, a dolarjendy.
DÍK (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Peprník Napsal:
-------------------------------------------------------
> vim, že to tu možná někde aj je, ale chtěl bych
> přezto někoho z vás poprosit o radu. Chci RUČNĚ
> zbacktestovat systém. Tj otevřít graf(ne ten s
> live daty, protože se stále hýbe a má jen omezenou
> hystorii), dát do něj indikátory a svíčku po
> svíčce jet. Jak to udělat? Svíčku po svíčce umim,
> to je F12. Teď ještě jak sehnat historický graf a
> dostat ho dovnitř a na něj dát indikátory. Chtěl
> bych zbacktestovat 15M grafy cable, eurodolaru,
> eurojendy, a dolarjendy.
> DÍK


Soubor - Otevřít Offline
a ze seznamu si vyber, který potřebuješ.

... a pokud by ti nestačilo to co tam je, tak Nástroje - Centrum historie - vyber co potřebuješ - Stáhnout

a bektestuj do aleluja :-)

Alespoň doufám, že je to, co potřebuješ.

Nkde tu byl návot, jak to testovat, ale už to nemohu najít. Pokusím se ještě zapátrat v paměti a když to najdu a budeš mít zájem, tak Ti to tu hodím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sztula
dík moc. na wiki je nějakej návod, ale ten je pro strategie, já to chci testovat ručně, protože to mám diskreční. To, co jsi mi napsal , za to moc děkuju. Vrhnu se na to(snad to tak pude). A kdybys ty (teď mě to totiž napadlo),nebo někdo jnej měl skript, co tioznačí svíce od času x po čas y každý den, bylo by to ještě lepší. Pro VTčko mám time moving average, kterej je noírmalní MA, akorát že má jinou barvu v časovým úseku, kterej se mu nadefinuje. Zpětně se dá koukat na to,který signály by člověk vzal a který ne (protože 24 hodin denně sedět u toho nejde). Pro MT4 nic takovýho nemám... Má někdo jiný(třeba nastavit označ svíce od 8 ráno do 6 večer...)? Ono je to toiž dost zásadní testovat jen v časových periodách, ve kterých je člověk u kompu. Testovat v periodě24H mi připadá hodně zkreslující.To by nevadilo v případě, kdby se trh choval náhodně a nezávisle na čase, jenže to tak není..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...