Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

to WWWTrader + markon přikladam ten AOS ,tak kdyby ste to nekdo zvladli upravit, tak juchaaaaaaaaaaaaa jen pro informaci: Do obchodu to nastupuje se 2 loty (chtel bych upravit na 0,4 lotu) po 100 pipech profitu to odsekne 0,5 lotu zustava tedy v obchode 1,5 lotu (tzn.chtel bych upravit na 0,3 lotu) po dalsich 50 pipech to odsekne opet 0,5 lotu, zustava tedy v obchode 1 lot (tzn.chtel bych upravit na 0,2 lotu) po dalsich 50 pipech to odsekne opet 0,5 lotu zustava tedy v obchode 0,5 lotu (tzn.chtel bych upravit na 0,1 lotu) s timto obchod jede az do konce

6058

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Čaute programátoři.

Tak mne napadlo, že by se hodilo nějaké udělátko, které by při vstupo do pozice vykreslilo nějakou značku v grafu na vstupní ceně a čase. Třeba šipku nahoru při buy, šipku dolu při sell, nebo křížek modrý při buy a křížek červený při sell. Zkrátka vizuálně zvýranit místo vstupu do pozice.

Není něco takového k mání?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fxmagico Napsal: ------------------------------------------------------- > Přeji krásný den, > > chtěl jsem se zeptat zda li není někde v MT4 > funkce BE. Představuju si to tak, že zadám profit > na kterém chci zajistit pozici na BE a ono se to > automaticky provede něco jako trailing stop... > > Ať se daří. > Honza používám to běžně. napsal jsem si jich několik pro různé měny, ropu a zlato. každý s jinými parametry. pak jen přetáhnu dografu, zapnu strategii a když zadám obchod, tak mi to hned vloží SL TP i to co Ty požaduješ. Good pomůcka :) Andrea84 Datum: May 27, 2008 11:42AM popisuje, jak se to nastavuje

6059

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nokas:
V tom EA není co měnit. Velikost pozice se určuje parametrem SingleLot, což je defaultně na 0.5L. EA však tuto hodnotu násobí 5, aby měl 5 různých částí právě proto, aby mohl zavírat části pozice na různých profitech. Takže když si tam dosadíš 0.1, bude to otevírat pozice 0,5L.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

čus mistře :-) Mauro používám od doby co jsem ho objevil a odzkoušel. Měl jsem vždy problém v mt4 zadávat SL a TP. pořád to řvalo Nesprávné hodnoty ap. teď mám pokoj. Mauro vložím do grafu, zapnu straregii a když vstoupím do pozice, tak hned mi tam dá SL a TP. Pak tam jsou ještě galší nastavení, které pořád testuji. Udělal jsem si těch MAURO několik, pro ropu SL a TP 105, gold SL 305 a TP 305 a pro FX s různým nastavením. Popis tu dával ANDREA84. přikládám ho. připonu zip změň na txt. Kdybys byl rychlejší a měl to odzkoušené, dej vědět.

6060

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mistr Napsal:
-------------------------------------------------------
> čau sztulo.... jak prosím tě funguje mauro? nějak
> jsem to nepochopil a myslím, že by se mi hodil a
> ani nemám tušení, co a jaké hodnoty do toho mám
> zadávat jestli dobře chápu, tak při našem 100tsl
> to zajistí pozici, třeba jako by byl trailing 50?
> je to tak? díky


Čus mistře. Nějak se tu moje přispěvky nechtěji zobrazovat. Asi kvůli příloze. Mauro je bezvadný. Bez něj už ani krok. Mám zvlášť nastavený pro ropu, gold a FX. Vždy jiné hodnoty SL a TP. Ušetří práci.
jak se co nastavuje tu popisovala andrea84.
To je její popis nastavení:

Re: MetaTrader 4
Vloženo uživatelem: Andrea84
Datum: May 27, 2008 11:42AM
Statut uživatele:


premnath:

jak říká WWWTrader, stačí zadat hodnoty podle svého MM a Mauro se o vše postará hned při vstupu do obchodu, ihned nastaví SL a TP. Například položka "Move to break even at pips" znamená, že posune SL na BE po dosažení zvolených pipsů. "Trail starts after BE" znamená, že trailing bude posouvat SL až po dosažení BE. "Move to BE lock pips" znamená, že posune SL na BE a zároveň "zamkne" zvolený počet pipsů, takže pokud tě to následně vyhodí na SL, stejně zůstaneš 1pip (nebo víc, podle zvolené hodnoty) v plusu. "Move trail every xx pips" znamená, že bude posouvat SL každých xx pipsů, tzn. pokud zvolíš třeba 5, tak se bude SL sunout za profitem po pěti pipsech. "Use ADR for SL pips" znamená, že pro posouvání SL se použije indikátor ADR který je v Mauru implementován.

Snad jsem pomohla, píšu to docela narychlo, tak se omlouvám za případnou nesrozumitelnost

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...