Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

čau sztulo, jestli to není tím, že v něm máš jiný objem než obchoduješ ;) já mám jiný problém, sice chápu jak funguje, ale pořád nezozumím co která hodnota znamená (td) občas jsem jako tatar.... zajímalo by mě, jestli taky funguje tak, že ta zajištěná pozice nepotřebuje sl, ale zavře se to na ní.... příklad: oba obchodujeme lco a sl musí být 100pips.... dejme tomu, že v mauru nastavím sl 100, tp 200 a pozici zajistím na 70pips, pohyb bude třeba 120 a začne se to vracet.... zavře se to na těch 70-ti, když tam nepopojel trailing, protože je povoleno minimálně 100pips nebo se nic nestane a půjde to dál proti mě?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sztula
Inženýr, doktor a policajt poseděli a popili v hospůdce a po půlnoci se v dobrém rozmaru vypotáceli ven. Inženýr bydlel nejblíž, a proto pozval své kamarády, aby u něho přespali. Ale sotva otevřel dveře, manželka na něho spustila: ´Ty opilče, takhle se chodí domů? A ještě mi sem vodíš další ožraly!´ A vyhodila je všechny tři na ulici. Tak se rozhodl doktor, že půjdou k němu. Jenže tam to dopadlo úplně stejně a vzápětí taky skončili na ulici. Nakonec se vydali k policajtovi. Policajt doma zazvonil, přišla jim otevřít usměvavá manželka, pěkně všechny přivítala a připravila jim jídlo. Také tchyně se tvářila mile a bez řečí jim přichystala postele. Ráno se inženýr s doktorem ptali policajta: ´Člověče, jak to, že máš ty ženské takhle vycvičené?´ ´Ale to je úplně jednoduchý. Kdysi jsem měl psa. Když mě neposlechl, dostal důtku, když mě neposlechl podruhé - dostal důtku s výstrahou. A když mě neposlechl potřetí, tak jsem ho zastřelil. No, a manželka má důtku a tchyně už má důtku s výstrahou!´

a ten druhý napsat nesmím, protože je proti slovákům:) a radovan mi to zakázal. To už bych měl druhou výstrahu a při třetí se střílí (viz ten vtip nahoře)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mistr:
Jsou tam klasické tři indikátory: MACD, STR a EMA na různých TF, od M1 po D1. Na první pohled mi to řekne směr, kam to jde na různých TF. Koukám zpravidla na M1 nebo M5 a zbytek pozoruji, zda se to zelená, nebo červená. Podle toho potom se tak trochu orientuji. Není to nějak 100%ní, ale pro hrubou orientaci to stačí.
Pak je tam údaj o Sread, což je celkem jasné, pak je tam "Pips to Open", což netuším co to je, Hi to Low je denní rozpětí, což je myslím také jasné a to poslední "Daily Av" bude nějaká aritmetický průměr za den, ale jak to počítá netuším. Já to nějak zvlášť nepoužívám, kromě těch indikátorů a jakou mají zrovna barvu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...