Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Som tu nový takže sa možno budem opakovať no uznáte že nieje možné prečítať také rozsiahlé diskusie...
Takže sa chcem spýtať či existuje niečo (nedokážem To pomenovať) čo by mi na účte na vttradery alebo metaTradery obchodovalo samo. Teda pripojím sa na svoj účet a o nič viac sa nemusím starať... pozície sa mi otvoria samé...???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MCH-FX Napsal:
-------------------------------------------------------
> Som tu nový takže sa možno budem opakovať no
> uznáte že nieje možné prečítať také rozsiahlé
> diskusie...
> Takže sa chcem spýtať či existuje niečo (nedokážem
> To pomenovať) čo by mi na účte na vttradery alebo
> metaTradery obchodovalo samo. Teda pripojím sa na
> svoj účet a o nič viac sa nemusím starať...
> pozície sa mi otvoria samé...???

codebase.mql4.com/experts

tady mas nekolik set EA ktere zvladnou obchodovat samostatne. muzes si polibosti stahnout, ktery chces, pustit a vesele koukat jak se tve konto zmensuje a zmensuje a je malinkate tak malinkate ze neni ani videt.

doporucuju si nejdriv neco precist o obchodovani ve VT nebo MT4 samotnem. chvilku (par mesicu) procitat toto forum. zkouset ruzne strategie na demu a ktera ti sedne tu si sam pak i naprogramovat.

tento nazor je nazorem autora tohoto prispevku a nemusi se schodovat s narozy ostatnich ctenaru

neB.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MCH-FX, Peprník
Snáď SID nebude namietať, keď budem citovať jeho príspevok:
Donedávna jsem si rovněž skálopevně myslel, že opravdu žádný zázračný systém nebo návod či AOS neexistuje. Pak jsem někde četl o jednom Holanďanovi, který za pouhý rok proměnil svých 40.000 USD ve 20 miliónů a používá při svých obchodech nějaký matematický model. Podobný matematický (ale pochopitelně nijak nespecifikovaný model) používají i dva amíci a nějaký Australan. První dva s pravidelnými zisky údajně kolem 100 mil. USD, Australan je "slabší" - "jen" cca 80 mil. USD ročně. Všechny tyto zmínky a informace jsem bral s rezervou - asi nějaké pohádky ovčí babičky pro nalákání nových traderů. Nikde nebyla pochopitelně ani zmínka o tom, co ti výše uvedení tradeři na FX používají a jak to dělají. Prošel jsem snad stovku různých návodů, zaručených postupů a různých AOS (některé i uváděl na vláknech), všechny mají jednu chybu - vycházejí ze známých indikátorů, které reagují možná spolehlivě, ale pozdě. Všechny testované systémy jsem si doplnil o Profit displey (který považuji za hodně spolehlivé měřítko rentability) a u některých AOS byly opravdu výsledky ziskové, ale žádný nebyl ziskový dlouhodobě, některý fungoval jen na nějakém určitém páru, nebo na určitém min. grafu atd.
Řekl jsem si, že pokud opravdu existuje nějaký matematický model a nejsou to jen pohádky, musí systém nutně fungovat na jakémkoliv měnovém páru (nejen na hlavních) a v jakémkoliv minutovém grafu od ticks až po řekněme day graf. Stanovil jsem si podmínky co musí systém umět - minimalizovat ztráty(včas uzavírat pozice), co nejdéle držet ziskové pozice, držet nastoupený trend, dobře reagovat na klíčové zprávy atd. atp.(viz seriál Rady pro začátečníky). Nejprve jsem si ale rovněž specifikoval podmínky matematického modelu: cena versus graf a jejich vzájemné pohyby, ceny vs. křížové kurzy, uzavírací, otevírací a střední ceny, jaké dostupné indikátory jsou mi tohle schopny v grafu spolehlivě signalizovat, nastavení period a doplňujících dat. (typ ceny a poměry period mezi dílčími identikátory). Takže jsem si nakonec podobný matematický model rovněž sestavil. Půl roku jsem si nejprve s touhle myšlenkou pohrával, různě měnil a vybrušoval, tři měsíce testoval a čtrnáct dnů to používám v reálném obchodu (v live mám nyní průměrný zisk 300 bodů denně jen na čtyřech párech denně a jen pozice po jenom lotu..). Troufám si tedy tvrdit, že mám podobné výsledky jako výše uvedení "miliónoví" tradeři, systém je vysoce ziskový na všech možných i nemožných párech a funguje od ticks až po denní grafy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...