Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

fxmagico

Já jsem si pro výpočet lotu napsal tohle, tak snad ti to nějak pomůže ...

extern double RiskFactor = 0,05;
extern int StopLoss = 50;

double zustatek, Lots, TickValue, MinLot;
zustatek=AccountBalance();
TickValue=MarketInfo(Symbol(),MODE_TICKVALUE);
MinLot=MarketInfo(Symbol(),MODE_MINLOT);
Lots=(MathRound(((zustatek*RiskFactor)/(StopLoss*TickValue))/MinLot))*MinLot;
if(Lots Lots=MinLot;
}

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám jeden naprosto triviální dotaz pro zkušené uživatele. V MT mám několik indikátorů (ne v cenovém grafu ale v oknech indikátorů) u kterých mám nastavenou různě časovou vizualizaci. Teď potřebuji dva indikátory přesunout vzájemně mezi sebou (zdola nahoru). Lze to provést nějak jednoduše?
Díky za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojda všem. Jsem začátečník a chci se zeptat na jedno upozornění v indikátoru - Traders dynamic index. Jak mám dostat alert do tohoto indy, když chci, aby mě informoval o možné pozici long, jsou-li splněny následující podmínky: žlutá čára je pod nebo rovna hranici 50 a zároveň dojde ke crossu zelené a červené směrem up, tedy červená je pod zelenou (obě se kříží nad žlutou nebo shodně s ní - nikoliv pod ní!). No a v této chvíli bych si moc přál zvukové upozornění k možnému longu. Obráceně signal k short : žlutá je nad, či rovna hodnotě 50, ale zároveň dochází ke crossu mezi zelenou a červenou směrem down, tedy červená je nad zelenou. (obě jsou pod žlutou nebo shodně s ní - nikoliv nad ní!) Děkuji za ochotu, samozdřejmě jsem koukal do lekci programování, ale funkci zvukových signálu jsem nenašel nebo spíš nevím jak na to :-) děkuji

6318

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ukazka kodu :

if ( xxxx )
{
PlaySound("news.wav");
// Alert(Symbol()," Price touch TARGET_MA : ",TARGET_MA);
setFileFlag(Symbol());
}

return(0);

nebo

if(type=="DOWN") AlertComment = "Moving Average Cross DOWN !"; Alert( AlertComment); PlaySound(SoundFilename); } //----------------------- END FUNCTION.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jak je mozne udelat neco na tento zpusob?... Viz. obchodni denik na www.xtb.cz/repository/cz/soutez/2008Porsche/results/2008-10-24_Statement_50595.htm

Pozici drzi cca sekundu a zrejme otevira ve smeru predchoziho trendu. Je to chyba programu MetaTrader nebo je to normalni?
Je realne dostat tak rychle a presne plneni v realu, nebo je to mozne jen v DEMO uctu?

Proc kdyz pozici otevru rucne ja, okamzite jsem v minusu (ale on uzavre o vterinu a je v plusu)? Diky za odpoved...

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...