Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jeden dotaz k MetaTrader4

Nikdy nevím, co je script, který je třeba uložit do složky \experts\scripts, nebo je to AOS, který se ukládá do \experts a co je indikátor, který musím uložit do \experts\indicators. Když sem někdo dá něco ke stažení a nenapíše, co to je, tak řeším, kde to vložit. Téměř vždy se mi podařilo uložit to do složky, kde to nepatří. Tak jsem se naštval a preventivně do ukládám do všech tři a mám vystaráno :( Ale připadá mi to debilní, jenom že pořád nemohu přijít na to, jak to rozlišovat. Nemáte někdo návod?
A ješte jeden. Když při spuštěné platformě uložím nějaký indi, tak aby se zobrazil v nabídve, platformu zavřu a znova otevřu. Neexistuje nějaké elegantnější řešení?
Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sztula:
souhlasím, že scripty, indy a EA měly být rozlišeny koncovkou. Dají se rozlišit podle funkce. V EA je většinou zasílání nebo řízení objednávek, skript je určen pro jednorázové použití, indikátor zas většinou obsahuje cyklus, ve kterém se počítají hodnoty na jednotlivých svíčkách. Chápu, že pro začátečníka to není jednoduché rozlišit. Z toho plyne nutnost se i v této oblasti trochu vzdělávat, nakonec je vždy dobré u importovaných indikátorů zkontrolovat jestli ti nebudou dělat v MT nějakou podvratnou činnost.
Všechny scripty se musí pro použití nejdříve zkompilovat, což se dá udělat restartem nebo kompilací v MT editoru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, chtěl bych se zeptat na to kde mám chybu. Pokouším se naučit programovat v MT no a moc mi to nejde... Žádný obchod mi to nechce uzavrit. ticket = OrderSend(Symbol(), OP_BUYSTOP , Lots , 1.400 , 3 , 1.3090 , 1.4010 , "My EA", 0, 1, Green); if(ticket>0){ if(OrderSelect(ticket,SELECT_BY_TICKET,MODE_TRADES)){ Print("BUY order opened : ",OrderOpenPrice()); } else{ Print("Error opening BUY order : ",GetLastError()); return(0); } }

6273

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fxmagico

Ta jednička před "green" je expiration, prostě to přepiš na nulu -
tj.
ticket = OrderSend(Symbol(), OP_BUYSTOP , Lots , 1.400 , 3 , 1.3090 , 1.4010 , "My EA", 0, 0, Green);

zkus to s timhle, ale pro příště je lepší sem hodit celej kód, protože chyba nemusí bejt jenom v jednom řádku ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jaranek, Stanley

v bodech to lze pouze na kartě Obchod. Aktuální pozici lze zobrazit v bodech, křížové měně nebo depozitní měně. Suma se ale zobrazuje v depozitní měně. Na kartě Historie účtu to bohužel nejde. Už to louskám delší dobu neboť bych víc přivítal, kdybych tam tu měnu neviděl vůbec, ale jenom pipsy. Zatím se mi to nepodařilo. :(
Jest-li někdo o tom něco víte víc, dejte vědět.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...