Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

to premnath

Ciao, omlouvám se, ale nejsem tady 24 hod. denně. Raději pracuji na mém obchodním, hotovém systému a snažím se ho vylepšit. Nebo naopak volný čas věnuju studováním knih, které se týkají psychologie, tradingu, kapitálový a devizový trh atd.....Programovat jsem se naučil sám od sebe, pokud člověk chce, dokáže to také. Jen chtít. Místo toho, aby jste tady neobvinovali, co kdo řekl špatně. Raději se zkuste vzdělávat. Opravdu to stojí za to. Vytvořil jsem si několik indikátorů, které jsem potřeboval. Pokud chcete v tradingu patřit mezi těch 20 %, což není tak přesné číslo. Tak se bez vzdělávání neobejdete. Je je jedno jestli se to týká psychologie nebo programování. Rád pomůžu, bohužel čas je drahocený. Proto jsem si také trading vybral, pro tu svobodu, více času, atd....to už je o něčem jiném. Zkusím se na to podívat, ale nic neslibuju. Mám toho ted hodně..... ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dieesels
Vy ste sa určite museli dohodnúť s mojimi učiteľkami v škôlke, tie mi tiež hovorili že sa mám učiť :). Ak to berieš ako oberanie o čas, tak na to prosím ťa zabudni. Myslel som si možno naivne, že ide o dobrú vec, ktorá by mohla byť prínosom i pre teba. (Prepáč, že ti tykám, tu na fóre je to skoro pravidlom.)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím traderov. Mám technickú otázku. Pri live obchodovaní s príkazom "market" som nemusel dnes štandardne pokyn jedenkrát odsúhlasiť v orderovom okne. Pred odsúhlasením sa mi tam objavilo ešte malinkaté okno, ktoré sa ma v podstate 2-3x po sebe niečo pýtalo, tiež v zmysle, či som si istý, že chcem zadať order. Nestihol som to celé prečítať, len som klikal ako blbý :(. Keď sa okienko rozhodlo, že po troch opakovaniach stačí, ešte som musel odkliknúť klasické záverečné potvrdenie v orderovom okne. No a bol z toho slipage 4 pipy. wrrr.
Doteraz som to ešte nevidel. Neviete čo to má znamenať? A hlavne ako sa to dá vypnúť? Rozmýšľal som, či to nesúvisí s tým nastavením maximálnej odchýlky od kótovanej ceny. Ale ja som tam nič neprestavoval.
Vopred vďaka za prospešné vysvetlenie a rady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vypda to, ze ve chvili vyplneni tveho prikazu byl trh volatilni a cena kazdou sekundu litala nekde jinde. Ja jedu live u Activ a dnes na librojenu v 9:35 jsem musel nekolikrat odsouhlasit rekotaci. V tabulce je dotaz jestli chces akceptovat novou cenu ktera je tam pripsana. Za to broker nemuze jelikoz nez probehne tvuj prikaz k nemu je cena o par pipsu jinde a on se chce ujistit, ze souhlasis s novou cenou. Dnes to tak slo myslim i 4x po sobe nez me uzavrel. Tohle je normalni a tvuj system s necim takovym musi pocitat. Obcas je to i na tvou stranu. To byl muj pripad dnes ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Znáte někdo způsob, jak zobrazit v grafu MT4 barevné čtverečky zobrazující zisky a ztráty podobně jako třeba v Trade Navigator? Zobrazení je dost nepřehledné a není na první pohled vidět množství obchodů ziskových a ztrátových. Třeba na to může být nějaký skript nebo něco. Pro ilustraci přikládám obrázek - červené ztrátové obchody, modré ziskové.

7243

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to premnath

Ciao, samozřejmě rád pomůžu, když budu mít čas. Programování mě baví. Přijdu na mnoho zajímavých věcí atd...Jak už jsem zmínil, nic neslibuju. Ale přesto se na to zkusím podívat..... ;)
Chápu, že pro někoho je si naprogramovat vlastní indakátor problém, ne z důvodu učení se. Ale spíš pc gramotnosti...
Co se týče toho "času", reagoval jsem tak na váš předchozí příspěvek, kde jste naznačil, že jsem neodpověděl. Stammi bene.... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath:

dekuji za rychlou reakci.. SW odpocitavatko uz pouzivam strasnou spoustu let na spoustu veci typu:
dam si varit burty, stopnu si 10minut a pak to zacne strasne rvat.. predtim jsem na ne vzdycky zapomnel a mel jsem pak z nich popraskane cervicky.. Ale mnohem vice by se mi libil primo indikator do MT.. kazdopadne me nenapadalo to resit takhle.. zkusim a jestli si zvyknu, tak vyreseno.. jeste jednou dekuji (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

old.wooden.shoes Napsal: ------------------------------------------------------- > Zdravím, > > mám dotaz ohledně uspořádání lišty s měnovými páry > v MT4. > > jak docílit to, abych dostal měnové páry > (komodity, atd) do jednoho řádku ? > > mám na mysli "tlačítka" EURUSD,M5 .. OIL,M5 .. > atd. > > Díky máš na mysli tohle?

7265

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...