Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nějak to musí jít, i když jsem to zatím nezkoušel, ani nehledal. Ale vycházím z toho, že po backtestu bez optimalizace se obchody zakreslí do grafu. Pak máme možnost si zobrazit objekty (ctrl+B) a každý objekt (i čáry) editovat. Takže by to mělo jít.
Zkus si na tu svojí čáru kliknout a pravým mišátkem se dostat do vlastností.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dieesels
zdá sa, že si na rozdiel odo mňa zdatný programátor, nemáš chuť doplniť vyhľadávanie divergencií do povestných rhombicových indikátorov, myslím že to môže byť dosť užitočné. Rady ako je dobré vedieť programovať som už niekde čítal, predtým sa ešte musím naučiť anglicky, urobiť si VŠ ekonomickú... Len mám obavy, že potom už bude jednotná svetová mena.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zkusím poradit, vetsinu z toho co nas napadne uz pravdepodobne vyzkouselo mnoho pred nami. Neni li to zde, zkus se treba podivat sem: www.forex-tsd.com/expert-advisors-metatrader-4/9048-ea-exit-rsi-movement.html tady se nejake EA na RSI resi. Jinak souhlasim s Volfem. Ja neprogramuji a tak mam obchodovani zarizene jinak :) . Ono je to to totiz tak, ze musime proslapat spoustu slepych ulicek. No a nechat si od nekoho programovat (ciste statisticky vzato) slepo ulicku je plytvani cizim casem. Mozna se ale najde nekdo koho to bavi, je to pro nej cest a par minut prace.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Keď už nechcem pomôcť, nemal by som aspoň brániť tým, ktorí si pomáhať chcú, ale radšej mlčať. Keď sa ktosi v niečom nevyzná, tak asi nevie že žiada príliš. Harmonie odpovedal v podstate správne a asi aj s dobrým úmyslom, lenže na úplne inú otázku. Ak by sa ARGO chcel učiť programovať, tak by otázku formuloval trochu ináč. Stačilo neodpovedať (tak ako Dieesels na moju otázku :)), alebo napísať že nepomôžem, lebo neviem, ...lebo je to príliš náročné na môj čas, ...lebo zadarmo to robiť nebudem, ...lebo sa mi nechce... a podobne. To každý pochopí, pomáhať je láskavosť nie povinnosť.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...