Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

harmonie
Každý pár sa skladá z dvoch mien, každá z týchto mien je buď silnejšia, alebo slabšia ako tá druhá (je vyššie/nižšie v rebríčku všetkých mien na forexe). Ak si vymenia miesto, prejde čiara cez nulu a vtedy by to malo vyslať vyskakovacie okno s alertom. S volume to nemá nič spoločného.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Našel by se zde šikovný programátor který by byl schopen pro pepeho systém s 2 pivoty naprogramovat alarm?Přikládám indikátory,které jsou v něm použity a obrázek jak by měla vypadat ideální situace při které má zaznít alert,na obrázku je to vyznačeno vertikální linkou.Napadla mě myšlenka zkombinovat tento sytém s Buc Master od Rhombic1,myslel jsem to tak že indikátor by vybral z Buc Mastera nejslabší a nejsilnější měnu a tu by pak sledoval,ale to už by bylo asi příliš složité naprogramvat.Předem díky moc. Ještě jedna věc,všechny indi mají příponu jpg,kterou stačí přejmenovat na mq4,kromě buc master,ten přejmenovat na ex4 :) Tomáš Použité nastavení ala Pepe: ADXMA1:4,7 ADXMA2:10,22 PP1:60 PP2:150

8628

8629

8630

8631

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hledám někoho kdo umí programovat v C++ za účelem vytvoření strategie. Jak to má fungovat mám v hlavě, do programování se nemohu dostat. Poradí někdo ? Sezení u počítače a překlikávání se , hledání formací atd není to ořechové. Je nutné naprogramovat, aby program hlídal sám otevření a zavření pozice dle předem stanovené strategie. Nejde se programátor co mi na základě mého zadání napíše strategii a bude mi sloužit jako vzorová ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

1. Na wiki je kurz programování pro MT4. Doporučuju aspoň přečíst.
2. V MetaEditoru (např.) je in-line knihovna s hotovými systémy. Stáhni si nějaký a prostuduj.
3. zkoušet naprogramovat svůj systém poskládaný z těch, co už jsou hotové.
4. Když něco nebudeš vědět, tak dej dotaz s tím kusem programového kodu a jistě někdo poradí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

přesně jak píše František - zkoušet, zkoušet a zase zkoušet

na většině fór poradí potom ochotně až s konkrétním problémem


naopak jsem si ještě za celou dobu, co se tradingu věnuju nevšiml, že by se někdo (byť i za slbení peněžní odměny) nějak vehementně hrnul do programování cizích myšlenek a systémů

Link to comment
Sdílet pomocí služby

elsima
tak, tak, lukinluki má pravdu, keby si mal zrovna svätý grál a potreboval len upraviť nejakú blbosť tak tu ti nikto nepomôže. Holt je to veľmi náročná činnosť a nikomu to nestojí za to. Keby si sa potreboval naučiť programovať, naučiť po anglicky a podobné prkotiny to by bola iná vec, každý ti rád poradí ani sa nemusíš pýtať. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no tak kdyby měl někdo hotový, odzkoušený a výdělečný systém, tak ho rád naprogramuju, ale z mé zkušenosti je to zatím 100% tak, že si jen někdo něco zkouší, co by asi tak mohlo být jako systém, aby ho mohl testovat a tak. A to mě teda nebaví. Pokud tomu tak není, klidně se mi ozvi.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...