Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

markon:

no ani moc ne.. tak jednou do hodiny.. sotva to preleze spread.. az zase budu mit cas, tak zkusim udelat nejaky indi, ktery by bral vsechny mozne minorsy a logoval nekam do souboru casy kdy se ten rozdil zvetsi tak, aby se toho dalo nejak vyuzit.. Potom by to byl hezky namet na scalpovaci system, ale rikam.. nevim jestli to k necemu bude.. udelal jsem si to jenom proto, abych si zkusil MQL a taky proto, abych dostal i nejakou jinou informaci, nez tu, ktera se odvozuje z ceny

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, mam dve otazky na zkusene borce... Da se v metatraderu nejak osalit fce MarketInfo()? Jde mi o to, ze kdyz poustim tester strategii, tak mam k dispozici historicka data aktualniho Symbol(), ale kdyz zkusim zadat Info jineho symbolu, tak mi MT4 vraci aktualni hodnotu(ne tu, kde se prave nachazi tester strategii). No a druha, stejne jednoducha: Psal si nekdy nekdo nejaky DDE skriptik nebo wrapper, ktery by se pres socket linknul k MT4? Docela by se to hodilo a nevim jak zacit.. Mam totiz vizi externiho programku, ktery by bezel permanentne nekde na firemnich serverech(kvuli rychlosti a uctu za elektrinu ;) ) a nedelal by nic jineho, nez zkousel nahodne menit parametry testovane strategie, kterou by poustel porad dokola a sbiral data a na konci by vyplivl nejlepsi nastaveni.. Chci toho moc? Jestli se mi neco takoveho podari dotahnout do konce, tak to tady samozrejme postnu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...